Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

zuikės dienoraštis

2014-11-03 10:23:11
Sveika,
duok leteną zuike, einam į doros kelią :)
O dėl vyrų tai žinok man kažkaip dzin, nu visiškai. Buvo laikas kai labiau žiūrėjau ką vyras sako o ne ko pati noriu, bet praėjo jau. Gyvenimą turiu tik vieną, tai pasistengsiu nugyvent taip kad neturėčiau ko gailėtis :D Nes vyrai ateina ir išeina tik vaikai pasilieka :DDD
2014-11-03 10:27:12
Zuike, ...Graikija, paplūdimys, mes gulim pakrantėje, kaip kokios undinės...anuka susiimk....:) žinok ir aš priaugau 1 kg... :(
2014-11-03 16:13:47
Jo..Reik jau susiimti... Viskas... Kol kas viskas gerai...Žiūrėsim kaip toliau.
Oj avele, mano bendražyge. Nieko, ateis ir į mūsų kiemą šventė-luky day.:)))))) su Graikija... Nors man jau Luky day užtenka...
2014-11-03 22:16:44
Sveikos, merginos, nu ir as paluzau, nors taip nepavadinciau..... Kaip suzinojau apie vestuves, tai prasidejo lakstymas, per savaite 3 dienas laimingas dariau nes nevalgydavau, pasekoje, nieko nenumesta, dabar susiemiau ir vel maitinuosi pagal grafika.... Sendiena buvau sporto klube, galvojau dar po sporto i baseina, panos kaip as begau is ten :DDDDD, koja ant sankabos ir virpa visa, i trecia auksta usliauziau :DDDD, va tik atsigavau po 2 val ir jums rasau...... negaliu sakyti kad sportas jega- bet negali sakyti kad man nepatiko :DDDD........ ziauriai sunku buvo, bet as stengiausi, buvau kaip mociute grupeja :DDDD
2014-11-04 08:25:50
Man irgi susijaukia, kai negali pagal laiką valgyti. atrodo kas čia tokio, nesi alkana, nes daug reikalų, bet kai ateina vakaras-va tada viskas ir pasirodo. Ir nuovargis, ir nedavalgymas, ir žvėriškas apetitas.Dar bandžiau sukeisti pavakarius su pietumis-irgi nekoks rezultatas. Liūdna kad taip, bet turbūt taip jau yra. Laukiu kada man baigsis tas lėkimas. Jei skaičiuoti-tai dar 3 savaitės. Bet kaip sakoma-vienas pasibaigia, prasideda kitas...:)))) Oj merginos....
O dėl sporto sales-reik kaip tam Bruoliui iš Makvyno-įjungi maskuotė "kvailelio", žinai ką turi padaryt ir darai... Juk tau reik, ne tom jauniklėm gražiom. Juk čia irgi yra verkiančių, kad negali numesti paskutinio riebaliuko-bet kažkaip neskaitinėji ir nerašinėji ten. Nes tau ne kilogramą ar du reik numesti, o dviženklius skaičius, ir ne su vienetais. Susirandi į save panašių ir pirmyn... Tad neapleisk ir pirmyn,.. Šaunuolė Anakonda dėl sporto salės... Aš tau pavydėti galiu, tad... tik pirmyn...
2014-11-04 09:35:59
Reiks kilo.lt pasakyt kad forume trūksta veidukų emocijoms išreikšt. Taip ir norisi tokią plojančią galvą įpaiškyt po tavo, zuike, žodžiais. Smagu kad vienas žingsnelis jau pirmyn :)
2014-11-04 22:32:09
O as po vakar graziu emociju visai paluzau...... vietoj pietu butelis brendzio..... sudauze mano masina ligioje vietoje , kur susimokejau uz vieta.... ilgai teko aiskintis policininkams kad as ne ufonautas... paleidau pirma ekipaza, isikvieciau kita. tie bent supratao, bet vistiek likau ufonautas ligioje vietoje......ryt bandysiu ieskoti tiesos, i darba neinu , finansu gaunasi-----, o masinos taisymas 2 tukstanciai litu.....:((((
2014-11-05 10:04:18
Vajej Anakonda... užjaučiu. Ale brendis pietum... nuo to juk mašinos remontas pigiau nekainuos..
2014-11-05 20:04:20
Anakonda, užuojauta tau dideliausia. Aš be mašinos kaip be kojų, tai... Beja, o ką sakė policininkai kad taip atsitiko? Negi nepatikėjo?
2014-11-06 19:09:12
Zuike, policija pasake ieskok pati, o kur man ieskoti, sunkvezimis ivaziavo, neibrauke, neilenke, o paliko didziausia skyle ir niekas nemate..... nors salia viksta statybos ir laukia pastoviai pilna zmoniu.... Liudna, buvo labai skaudu, bet einu toliau..... aciu dievui kad nebuvo bloga po brendziuko :DDDD, ir kita diena vve normaliai maitinausi.... laime kad masina vaziuoja....
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS