Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

zuikės dienoraštis

2014-09-23 10:11:13
-10 kg.. kaip smagu!!! :)))) super!
2014-09-23 10:27:51
Perskaiciau Anakondos nuotykius pasibaigus vienkatiniams saukstams ir uzpludo prisiminimai. Dirbau toki darba kur bet kada galiu buti iskviesta spresti tikrai rimtu dalyku. zodziu veziodavaus ir as tuos "maisto davinius". nors tuo metu buvau numetusi apie 15 kg , mano kolegos aisku nepastebejo, o as skraidziau. zodziu sedim masinoje laukiam, as ir du unifomuoti vyrukai. as taip pat issitraukiu maisto davini :))) o vienas is ju , gal 150 sveres kaip sove man - negali but needus? dar kaip dabar prisimenu nors praejo 7 metai :) dieeeevuleliau, nu koks tavo reikalas, edus as ar needus. esme, ka as norejau pasakyti, kad man dabar yra giliai giliai dzin, kas ka pagalvos, galiu ir est ir valgyti, nors ir hamburgeri gatveje :) oda tokia kieta tokiems dalykams kad jokios replikos nebeprasaus :)
2014-09-23 11:14:57
Man viena kolegė pasakojo, kad kai paklausė jos draugės kaip ji gyvena.. Atsakymas buvo-kaip noriu taip ir gyvenu. Super... Koks kieno šiaip reikalas kaip gyvenu, ką darau, kaip valgau, kaip vaikus auginu..... Aišku jei viskas padorumo ribose... Pakritikuot mes sugebam gan greit... o va palaikyt žmogų ir pastatyt-reik išminties ir sumanumo. To neišmoko mūsų nei mokykloje, nei kur kitur. O pasakoti kaip kas ir kodėl gali tik patikimiems žmonėms, tie, kurie palaikys tave...
2014-09-23 11:59:20
Oj geras su tuo kolegų komentaru :D ko gero ir mano kolegos taip galvoja, kai prie darbo stalo išsitraukiu tai priešpiečius, tai pavakarius. Maždaug jai ką, negana per pietus paėst? :D
2014-09-23 12:13:31
Iš tikrųjų, mielosios, čia Jūsų gyvenimas ir jokie kiti pašaliniai žmonės jo nenugyvens, taigi elkitės taip, kaip Jums geriau, būkite drąsios plaukti prieš srovę. Atrodo galbūt ir smukmena, bet tai gali būti puikus indėlis į pasitikėjimą savimi, o kur pasitikėjimas savimi - ten nėra jokių kliūčių siekti tikslų, kad ir kokie jie gyvenime būtų:)
2014-09-23 15:07:52
Pastebėjau labai keistą dalykėlį - kai priaugi svorio tai niekas nepraleis progos tau tai pasakyti, o kai numeti - arba visi tyli arba komentuoja, atseit kam tu čia vargsti vargšelė nevalgai saldumynų ir t.t "Nu kodie mes toki pavydus"
2014-09-23 15:33:08
kai nukrito 40 kg darbe niekas ne cypt ni kvakt. tik klausimas kodel tu nevalgai torto, kodel tu mazai valgai. sakau todel kad nenoriu. o kita kart - o tau negeda viesai valgyti ? ta prasme prie stalo, su kolektyvu valgant gimtadienio torta. as esu nusistaciusi kad niekam nieko nebeaiskinu nei kad laikausi nei ko laikausi nei uz ko laikausi. esme yra prasytis pagalbos i profesionalus specialistus o ne savamokslius ir dar baisiau pavydziu draugiu patarimu. aisku baisu papulti i profesionalu komercininku rankas, bet sunku atskirti
kol neisitikini :)
2014-09-23 15:38:36
Paskaičiau ir pagalvojau. Gerai, kad man netenka susidurt su tokiom problemom. Nors nebuvau labai didelė :) bet ir kelis kilogramus numetus pokyčiai matosi, ir kol kas visi tik pagiria. Dar neteko susidurt su neigiama reakcija dėl nevalgymo ar valgymo ne tai ką visi. Iki šiol to nesupratau ir taip labai nevertinau, bet dabar tai galiu tik pasidžiaugt kad mano aplinka tolerantiška ir palaikanti, nors tiesą pasakius visada maniau priešingai.
2014-09-23 21:47:41
Man dėl valgymo tyla, nes niekam nieko neaiškinu ir nepasakoju. įsidedu tai, ką galiu valgyti ir tiek. Sunkiau su gėrimu-tokis jausmas, kad privalau gerti alkoholį. Niekas nesupranta kodėl negeriu. O man paprasčiausiai neskanu. Ir tiek.
O dėl matymo-tai manau ir avelė, ir aš numetėm po 10 kg, bet niekas nepagyrė mūsų. Tik mes tarpusavyje pasigiriam, kartais. Aš dar sulaukiau komentaro, kad esu stora ir dideliu pilvu, todėl vėl laukiuosi...:))) Va prie ko priveda dieta...:))))
2014-09-24 07:38:22
zuike, nekreipkit demesio, zmones tiesiog pavydi, ypac moterys, pacios neturi nei tiek valios nei stiprybes, tai negali pakesti, kad kitas sugeba save suimti i rankas:) cia tik pavydas ir tiek:)tai yra silpnu asmenybiu bruozas, jeigu zmogus pats stiprus dvasiskai jam ir kito pasiekimai visada mieli:)
Rašyti atsakymą

Paruošk kūną vasarai su KILO.LT
6 mėnesių lieknėjimo programa vos už €100 €50
Vėl pasižadėjai naujais metais sportuoti, sveikiau maitintis ir numesti svorio? Nori iki vasaros pasiekti tobulas kūno linijas? KILO.LT specialistai paruoš individualius mitybos ir treniruočių planus jūsų tikslui pasiekti, prižiūrės, konsultuos bei lydės jus tikslo link.
Su KILO.LT profesionalų komandos paruoštais individualiais planais, nesunkiai pasieksi norimą tikslą iki vasaros! Neatidėliok!
50% Nuolaida
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu