Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

zuikės dienoraštis

2014-09-20 11:10:52
na, tikrai valioooo, zuike. Saunuole!!! taip ir toliau!!! o man sia savaite svoris nepamazejo, bet apimtys biski sumazejo per visas vietas, irgi neblogai :) laikomes ir toliau :) grazaus savaitgalio :)
2014-09-20 13:41:09
Šaunuolė tu, pirmas dešimtukas įveiktas, ar ne? Didžiuokis, savim, labai labai :)
2014-09-20 21:25:18
Dar du dešimtukai liko...Sunkesni, bet taip pat įveikiami... Su jūsų ir kilo.lt pagalba manau ir jie bus įveikti... Sėkmės visiems... siekiant tikslo....
2014-09-20 21:30:57
Sveikos merginos, nu va per pirma savaite tiek daug valgant pameciau 3,6 kilogramo, buvau soke :), o slaunis sumazejo net 10 cm :), kas pamato visi stebisi . Sko ir as noriu, duok kontaktus :D.Dziaugiuosi kad cis prisijungiua, atsirado daugiau motivacijos, ir komanda KILO superine
2014-09-20 21:44:15
Super Anakonda. Džiaugiuosi su tavim kartu... Ar daug tau reik numesti?
2014-09-21 12:36:08
labai daug, bendroje sumoje 25-30 kg
2014-09-21 18:28:49
Sveikos mergynos, katik gryzau is Anupriskiu, kur buvo vaises. Daug picu, skrudinti koldunai, crosoniukai su lasysa, bulvyniai blynai su grietines ir grybuku padaziukais.... Kaip skanu :).... ir ka jus galvojate? As atsilaikiau, kirtau atsivesta savo maista :D. As saunuole :D
2014-09-21 21:22:17
Anakonda, Aš net skaitydama jau nebūčiau atsilaikiusi.. Bučiau pasidarius luky day,,,, Ir viską šveitusi be sustojimo.... O paskui aišku bučiau pergyvenusi, kodėl vėl taip... :))) šaunuolė tu...
Man atsikratyti irgi tiek pat reik... o jei iki to puiku, jaučiu da pridėt reik 10-15 kg.... Tad viso butu beveik 50.... Įstrigom čia ilgam manau-tad teks draugauti.... :))) bučkis...
2014-09-21 22:50:25
zuike, o buvo taip : sendiena turejo buti mano laimingoji diena :D, bet vakar pamiegojau ir susijauke grafikas tai laiminga diena pasidariua vakar, maitinausi pagal grafika :D, o sendien pasidariau maistuka ir vezuosi, galvojau spesiu masinoje pavalgyti, pasemiau dar vandenuko 2 litrus i rankinuka, atvaziavome, laikas valgyti, o masinoje pasibaige vienkartiniai irankiai. O ten renginukas buvo gan oficelus :D, sakau draugei, tu ten viska zinai varyk man sauksto ieskoti, man laikas valgyti.... Ji atnesa man sauksta, viksta oficiali kalba:D, o as atsidariusi savo doze kertu :DDDD, visi ziuri , o as taip ramiai , man laikas valgyti:DDDD, as pavalgiau, tada jau iems maista pradejo nesti, skrandis buvo pilnas...... bet taip skaniai viskas atrode, bet as atsilaikiau :)..... ir labai dziaugiuosi, nes dabar atsirugciau riebalais :DDDDD
2014-09-22 10:37:14
Visi į renginukus važiuoja tuščiu skrandžiu... Gera mintis taip pavalgyt prieš tokias pagundas. Ačiū už patarimą.
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS