Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

zuikės dienoraštis

2014-09-14 13:11:40
Jūsų rezultatai fantastiški, iš tiesų labai faina skaityti, kad per tokį trumpą laiką pavyko atsikratyti 10 kg :)
2014-09-14 18:39:57
Ačiū už palaikymą. Šaunu kad visos mes lieknėjam, gražėjam. Aš va vakar nusipirkau tuniką..Bus kuom pasipuošti darbe. Bent iki naujų metų... Biški aptempta, ir jei ne lieknėčiau-tikrai bučiau pirkus 2 dydžiais didesnę... O dabar.... Smagu.
2014-09-15 11:37:46
Šaunuole zuike. Taip ir toliau :)
O aš neturiu kuo pasigirt. Krepšinis išbalansavo mano savaitę, o ypač savaitgalį. Nu nieko, vakar dar pagraužė dūšią, šiandien jau lyg geriau :)
2014-09-15 14:54:22
Esi krepšinio fanė??? kaip šaunu. Aš kaip sakoma jau pasveikau nuo krepšinio. Tik va gaila nelabai randu laiko pati pasportuot. 3 dienas bandau namus susitvarkyti... ir vis galo nematyt...:)))o kai rodo krepšinį jau užmiegu, nuo nuovargio....
2014-09-15 17:26:03
Sveikos visos , as ci dar nepilna savaite ir vis paskaitineju, apsidairau :D, nedrasu vienai. Zuike saunuole! Mano svoris buvo 95, noreciau 70, tai panasiai siekiame tikslo. Pasidalinsiu ir as kaip man sekasi . Treciadieni svertis (bet jau zinau kad truputi nukrito ) :D
2014-09-15 19:11:39
zuike, ne fanė jau o ligonė :D maniškis žadėjo mane iš namų iškraustyt bent kol kašį rodo :D ech... užaugau aš su tuo, nuo pat vakystės ta religija many gyvena, o dabar jau matau kad ir mano vaikiai ligoniai :D
Ir ūpas iš naujo atsirado svorį mest, vardan tos Lietuvos kaip sakant... :DDD
Anakonda sveika atvykus :)
2014-09-15 19:15:44
O as manau kad nuo krepsynio pasveikt neimanoma, tik kitus apkresti :D
2014-09-15 21:24:07
Sveika prisijungusi Anakonda.. Laikas greit bėga, greit čia apsiprasi. Ir manau susirasi anoniminį palaikymo būrelį. ir greit pati girsiesi super gerais rezultatais.. Laukiam jų labai labai...
2014-09-15 21:28:10
Zuike, aciu labai uz silta zodi :)
2014-09-20 08:29:03
-10.6 kg nuo faktinio svorio.... valio.......
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS