Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

zuikės dienoraštis

2014-07-20 12:31:53
Oj, Atsiprašau kad tokia kategoriška esu. Paprasčiausiai man jau 41 metai. Žinau, kad negalėčiau likusį gyvenimą pirktis varškės ir ją valgyti jei yra naminės. Jei tik įmanoma-noriu pasidaryti taip, kad būtų patogu ir galėčiau to laikytis iki "kol mirtis mus išskirs". Nes juk visiems aišku, kad jei laikaisi dietos-svoris krenta.. Jei ne-jis kyla. Norėčiau tokios, kuri visada man tiktų. O tai manau įmanoma padaryti. Juk ožkos pienas ir varškė tik vienas produktas iš siūlomų. Mano giliu įsitikinimu daug sveikesnis ir žmogui priimtinesnė nei karvės pieno. Tai negi tai trukdytų lieknėti? Be to, kažkaip esu per daug mąstanti ir noriu suprasti principus kaip to pasiekti. Daug skaitinėjau čia pateiktų receptų. Nustebino, kad ne vienam siūlomi 2 pakeliai liesos varškės. Aš vieno neįkertu. Tai jei juos pakeisčiau sakykim pakeliu ožkos varškės-negi tai būtų blogai? Tik manau daug sveikiau. Tik nenoriu to daryti pati.. Noriu kad patartų dietologė, kaip geriau padaryt. Kokiu santykiu. Todėl ir klausinėju jos nuo pirmos dienos. Kol kas atsakymas toks, kad galiu ją valgyti. Tą pasakė manau Andrius. Tik liepė nusigriebti pieną, o to padaryt neįmanoma. Grietinė nesusistovi kaip karvės pieno.
Tik nepyk ant manęs už tokius žodžius... Nesu pikta tikrai ir labai vertinu, kad drąsini mane. Ypač rašyti dietologei. Po Jūsų paraginimo dar kartą parašiau, ir šį karta labai konkrečiai. Taigi tikrai palaikote ir suteikiate motyvacijos. Ačiū tau Ilgaplauke labai labai labai...
2014-07-20 12:52:11
Viskas gerai, nėra ko atsiprašinėt :) Aš nesu žinovė apie ožkos ir karvės pienų skirtumą, tad negalėčiau diskutuot su žinove, auginančia ožkas :) Žinau, kad karvės pieną galima seperuoti (specialiu aparatu atskirti grietinę nuo pieno), o ožkos negalima? Dėl dviejų varškės pakelių - man tai buvo išbandymas, po poros savaičių tapo normalus kiekis. Bet aš kaip suprantu, kad valgomi du liesos varškės pakeliai vietoj vieno (riebios ar pusriebės) pakelio dėl baltymų skirtumo. Valgant liesą gaunam dukart (spėju) daugiau baltymų, o riebalų gaunam labai mažai. O riebalus reikia riboti metant svorį.
Dėl klausinėjimo ir rašymo specialistams - rašykit kaskart kai kyla klausimas, jei dietologė nepadės, rašykit Andriui. Juk dietų internete už dyką galim pačios prisiskaityt ir lieknėt. Čia deklaruojama, kad yra kitaip, tad ir reikia tuo naudotis - klausti, ieškoti asmeniškai Jums tinkamo mitybos plano :)
Svarbiausia - ilgalaikių įpročių suformavimas ir stabilus nors ir negreitas svorio metimas, to jums ir linkiu! :)
2014-07-20 13:04:39
Šiaip man teko girdėti, kad yra ožkos pieno grietinė, tik neteko jo ragauti ir aplink niekas nežino, kaip ja pasidaryti. Šią savaitę važiuosiu į ožkų ūkį, tai gal ką daugiau sužinosiu. Nors mano prašymas buvo pamokyti daryti brandintus sūrius. Gal ten ir sužinosiu apie grietinę. Tik labai tuo abejoju. Va dėl baltymų-nepagalvojau, nes esu įpratus žiūrėti į kaloringumą. Įdomu ką patars dietologė.
2014-07-20 13:37:02
Na kadangi jau labai įsiplepėjom... Radau straipsnį, štai ištrauka: "Iš visų 3 ožkų F.Petkevičius kasdien primelžia 6 litrus pieno. Šeima jo neparduoda, suvartoja savo reikmėms, daro sūrius, varškę. Jei pieną pakaitini ir atvėsini, nusistoja riebi grietinė, iš jos galima ir sviesto pasidaryti. "
2014-07-20 14:00:38
ooo super... Reiks pabandyti. Gaila kad neparašė iki kokios temperatūros kaitinti. Tik kaitintas pienas praranda dalį gerų medžiagų. Ir čia vėl reik klausti specialisto, kas geriau-ar riebesnis pienas ar liesas bet mažiau naudingas.
Pasijaučiau kaip anekdote-kuo toliau į mišką, tuo daugiau medžių... Šiuo atveju klausimų.
2014-07-20 20:27:17
Aš manau, kad metant svorį geriau liesesnis pienas, nors ir mažiau naudingesnis.. Bet čia tik mano nuomonė :)
2014-07-20 21:23:59
kaip suprantu, kažkam sudarė pieno-varškės dietą... :D kebloka ir sunku vien tik tuo maitintis. Gal net nesveika.. :DD
2014-07-21 00:18:17
Ne ne..Nėra pieno-varškės dietos. Nepergyvenkit.. Per puse savaites nei karto varškės nevalgiau, nes negavau dar leidimo ožkos pieno varškei... Nors košę su ožkos pienu jau du kartus viriausi.. Tai tik tiek tu pieniškų produktų. Tik sakau-kai namuose yra, nesinori to pirktis. Todėl ir zvambinu visais varpais...
2014-07-21 08:58:56
dėl aliejaus ir majonezo ar grietinės. Kaip suprantu dietologe rekomenduoja alyvuogių aliejų, dėl jo naudingumo organizmui (Alyvuogių aliejuje gausu mono nesočiųjų riebalinių rūgščių, dar kitaip žinomų kaip omega 9. Alyvuogių aliejus turi antioksidantų, kurie, kaip manoma, padeda apsisaugoti nuo vėžio (ypatingai žarnyno). Moksliniai tyrimai parodė, kad alyvuogių aliejus mažina širdies ligų riziką, mažina kraujo spaudimą, mažina kraujo krešumą, reguliuoja cholesterolio kiekį kraujyje. Alyvuogių aliejus skatina tulžies gamybą ir tai pagerina virškinimą ir mažina riziką susidaryti tulžies akmenims.) O grietinė ir majonezas kiek žinau tuo tikrai nepasižymi :) Kiek pastebėjau iš jūsų pasisakymų maisto kokybė ir nauda jums labai svarbi.
2014-07-21 14:09:18
Primenu, kad norint lieknėti majonezą, sviestą, grietines reikia pamiršti. Apie tai tiesiog negali būti nei kalbos. Riebi ar neriebi grietinė - nesvarbu. Šie produktai turi būti braukiami iš valgiaraščio.

Zuike, dietologė Jums suteikė visą reikalingą informaciją patarimo forma, ar Jūs į tai atsižvelgsite čia jau nuo Jūsų priklauso.
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu