Apie viską

/

Apie viską

/

maitinancios mamytes

2014-07-27 14:27:07
na tuomet ir as ateinu pas jumis :))) laikausi mitybos plano jau trecia savaite mano bernui 8men, kazkaip pienelis apskritai sumazejo, tad nemanau, kad nuo dietos, be to nepasakyciau, kad cia kazkokia griezta dieta, tiesiog normaliu zmoniu normalus valgymas, o ne edimas viena kart dienoj ir tai tik vakare kai vaikas uzmiega :D va jei butu kokia kopusto lapu dieta, ar balto vyno dieta tada gal ir butu negerumai su pieneliu, o db manau tikrai pakanka tiek maistiniu medziagu tiek kaloriju pieneliui gamintis, tik gali buti sokas organizmui pakeitus mitybos principus, bet man po dvieju savaiciu ir vienos lucky day norisi jau savaime sveikesnio maisto, nes per sestadieni (si) galvojau, kad numirsiu :D
2014-07-27 14:58:35
Aš saviškę irgi vis dar maitinu. O svoris ridenasi žemyn po truputi. Mergaitei šiandien jai jau 4 mėnesiai. ir atrodo jai nieko netrūksta, tik vakare sunkiau mane paleidžia. Visgi tas karštis duoda savo. Mano ožkos per puse pieno sumažino, tai negi mes žmogai esam ne gamtos dalis. Jaučiu ir mus tas karštis veikia. Ir vandens normą įveikti taip paprasta ir lengva šiom dienom. Tik va kažkaip ta lucy day... Šiandien... Jau norėjau pyragą kepti, bet buvo man griežtai uždrausta. Dėl karščio. Gal į gera visa tai..
2014-08-13 10:02:48
Trumpai, kaip mums sekasi. :)
Startas Kilo.lt liepos pradžia. 1,71 cm ir 69 kg.
Šiuo metu 63,8 kg.
Kai buvo užėję karščiai, tai valgyt norėjosi visiškai mažai, buvo nukrypimai nuo plano, tiek su valgymu, tiek su sportu. Mažiukas irgi mažiau žindė, bet dažniau. Pienuko yra, bet krūtys nepritvinksta tiek, kiek pirmaisiais mėnesiais. Sakau, gal įtakos tam turėjo karščiai?
2014-08-13 12:22:45
Aš numečiau beveik 5 kg. Irgi dar maitinu saviškę.Pienas pirmais mėnesiais tekėdavo, o dabar kažkaip gerai viskas. Mažiukė auga, naktimis gerai miega, vadinas pienuko užtenka. Iki šiol stebiuosi, kaip taip įmanoma-maitinti ir kūdintis. Bet mano džiaugsmui tai įmanoma. Labai laukiu to laiko, kai būsiu numetusi kokius 15 kg. Kad tik greičiau jis ateitų.
2014-08-14 10:18:56
Oooo, Zuike, šaunuolė - taip ir toliau. :)
2014-08-20 10:19:21
Pasirodo, kad įtakos pienuko gamybai karščiai irgi turi. Jie praėjo ir krūtys vėl pritvinksta. :) Tik šiuo kart iš mitybos plano turiu išbraukti pieno produktus - mažiui pradėjo pusti pilvuką, įtariu, kad nuo pieno produktų... :\
2014-08-20 19:06:01
Man dietologė patarė atsisakyti pieno produktų nes maitinu. Buvo labai keista, nes tą pirmą kartą girdėjau. Minėjo kad pienas alergizuoja, Tai gal ir pilvuką pučia? Aš pieną labai mėgstu ir galėčiau jį gerti nuolatos, valgyti varškę, sūrius...Tai labai skaudu man dėl to. Ne visada pavyksta jo atsisakyti-vis tik košės su pienu, o vakarais kai tingiu ruošti sau ką nors-pasiimu varškės su jogurtu. O dar-laikau ožkytes, tai pieno nuolat turiu, darau sūrius, ir...... nevalgau... Žiauru.... :))) Na bet tiek to... puse metų galiu ir suslaikyt...
2014-08-21 07:37:20
Man irgi sunku atsisakyti šių produktų. Na, bent jau sumažinau maksimaliai - naudoju tik rytais kavai balinti. :) Kokią savaitę kitų pasistengsiu nevartoti, o tada po truputį vėl mėginsiu.

Šiandien rezultatų diena. 63,1 kg. :) B-) Didžiuojuosi savimi. Tiek svėriau būdama 15-16 metų. Man juokinga, kai bulvarinė media skelbia apie žvaigždes, kaip jos po gimdymo vos ne antrą savaitę pradeda lieti prakaitą sporto klube, kad susigrąžintų formas. Žindymas - geriausia dieta ir sportas, norint atsikratyti nereikalingo svorio. Pienuko gamybai organizmas suvartoja 500 kcal ir daugiau. Kiek laiko reikėtų prakaituoti, kad tiek sudegintum? :)
Taigi, mielos mamytės, drąsiau ir svajonė pasiekiamas ranka. :)
2014-08-27 23:05:29
na va...Seniai lauktas testas su mažiuke dėl maitinimo. Mano gražutė sveria tobulai 7400 gramų, ūgis irgi tobulas, tik nepamenu kokis. Ir kaip smagu, kai man 7 kg nukrito, o ji iki tiek priaugo... Super... Ne taip kaip pradžioje-jai kilogramas, man du ar trys... Negaliu atsidžiaugti rezultatais.. Jaučiuosi jau daug lieknesnė, nors aplinkiniai nieko dar nemato.... Na bet aš juk matau...:))))
2014-09-18 15:10:38
Sveikos, maitinancios mamytes. Jungiuosi ir as. Siandien tik pirma diena, bet tikiuosi greitu metu ir as galesiu pasidziaugti pokyciais :)
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu