Apie viską

/

Apie viską

/

maitinancios mamytes

2014-07-17 23:07:35
esu maitinanti mamyte, kuri per 3 mėnesius priaugo ... ai, geriau nesigirsiu kiek..nes baisu... bet noriu būti tokia, kokia buvau prieš pastojant... gal yra tokių pat su patirtimi ir gerais patarimais. susiburkime čia,
2014-07-19 14:05:01
Pasakysiu atvirai, kol maitinau man svoris krito žiauriai sunkiai, net kai mitybą žiūrėjau. Kai dukrai buvo 3 mėn svėriau 81,5 kg. Iki kol dukrai suėjo 8 mėn tik su mitybos pagalba numečiau iki 76. Tada į sporto klubą 3 kartai per savaitę plius mityba tokia dalinė ir iki kol dukrai suėjo 12 mėn numečiau iki 74. Po to dar savarankiškai buvau iki 71 numetusi, bet po kojos traumos ir mėnesio be sporto atsidūriau čia su 73,5 kg.
2014-07-19 16:57:44
O kaip mažiuke ar mažiukas reagavo, kad maitinotės mažiau? Ar nepritrūkote pieno? Aš savarankiškai norėjau mažiau valgyti, kad nestorėčiau, bet po dienos kitos mažiukė darydavosi nerami, pradėdavo trukti pieno. Tad vėl viską mesdavau. Tuo labiau kad visi aplinkui šaukte šaukė kad normalu storėt ir kad rupinčiausi ne savimi, o vaiku. Bet man jau baisu nuo savęs darosi. Mano draugė rado šį puslapį, ir dabar abi esame čia. Labai norisi išgirsti laimingą istoriją. Nes maitinti ruošiuosi dar ilgai, o jei nesusiimsiu, tai man po metų bus jau "šakutės"...
2014-07-19 18:07:29
Labos,

Jungiuosi į kilo.lt maitinančių mamyčių būrį. Šiuo metu maitinu savo antrąjį sūnelį, kuriam beveik 3,5 mėn. Ir esu labai patenkinta, kadangi sveriu mažiau, nei prieš pastojant. Nusprendžiau tapti kilo.lt nare, nes man maitinimas krūtimi, lyg koks pagreitis metant svorį, tad noriu numesti, jog šiek tiek daugiau, kad KMI nebalansuotų, ant ribos ties normalus svoris ir viršvoris.
Iki pirmojo nėštumo svoris nuo KT buvo beveik 75 kg. Kol ju nevartojau ~72 kg. Po pirmojo gimdymo maitinau iki pusantrų metų, pradžioj svoris nukrito iki 69, o vėliau pasiliko apie 72-73 kg. Taigi,
su antru mažiuku startavau turėdama tokį svorį. Iki įsijungiant į kilo.lt mažius mane "suvalgė" iki 69 kg. Kilo.lt dalyvauju 2 savaitės, tad šiuo metu turiu 67 kg. :)
Tai, jog laikantis šio mitybos plano būčiau alkana ar pradėtų trūkti pieno - nepajaučiau. Pienuko turiu, ir jo gamybą užsako dažnas žindymas. Kartais porcijos čia net per didelės arba nesinori priešpiečių ar pavakarių. Tad ne visada išeina sąžiningai viską suvalgyti. :)
2014-07-19 19:10:56
Oj, net pavydėti galiu tau, kad svoris krenta bemaitinant. Man kiekvienas vaikas pridėdavo 10-15 kg, ir tai tik tuo atveju, jei kartais susiimdavau. Turbūt visiškai nemoku valgyti, Šiaip aš niekada nebuvau liekna. Ištekėjau sverdama 80, paskui daaugau iki 104 per savo vaikus. Vėliau pavyko numesti iki 78, bet tai truko 3 metus. Ir kai vėl netikėtai pastojau, žinojau kad vėl viskas prasidės nuo pradžių. Dabar jau startuoju su 103 kilais... Užsimerkit ir nematykit... Jei pavyktų pasiekti tuos 78, ar 75-būčiau pati laimingiausia mamytė. Tik nebenoriu laukti dar metų ar dviejų, kol galėsiu susitvarkyti. Be to sunku tvarkytis, kai patarimų milijonas, o visi veikia man tokiu principu-numeti 8 kg, priaugi 2-3, o paskui puse metu stabilumas, nes neįmanoma nuolat savęs ribot... Paskui vėl numeti 8...
2014-07-19 19:48:28
Zuike,

Kažkaip labai įdomu, kad pas Tave maitinant svoris auga... :/ Gal bėdos mityboje yra? Ar jau laikaisi mitybos plano?
2014-07-19 19:56:21
Nežinau kas man yra. Man keista, kai maitinant sukusta mamytės. Dabar man paskaičiuotos 2000 kalorijų, meniu pasikoreguoju pagal tai, ką turiu namuose. Ir kol kas nėra sunku. Tik va šeimai keista ir vis dar nesupranta, kad aš su jais nevalgau. Gaminu jiems, o paskui sau atskirai. Per kelias dienas jau susilaukiau ir ledų, ir šokolado. Deja viskas stovi ir laukia sekmadienio. Net torto vyro gimtadienio proga vakar nevalgiau. Galite mane pagirti... Nes pati dar jį kepiau.
2014-07-19 20:08:42
Hmmmm... O man paskaičiuota 1500 kcal. Ir tai ne viską sąžiningai suvalgau, tiesiog arba nesinori, arba nespėju. :) Meniu, taip pat pasikoreguoju, pagal tai ka namuose turiu, kuo šeimyną papenėt reikia.
Pirmąją savaitę buvo labai sunku po pietų atsisakyti taško. :) Na, aš tuo tašku laikau, kažką saldaus-skanaus, pvz. vienas gabaliukas šokolado, na tas mažas kvadračiukas nuo visos plytelės. :) Aišku, porą kartų sugriešyjau, bet antrąją savaitę tokio poreikio praktiškai nejaučiau. Apskritai, jau geriau šioj vietoj savęs nekankinti ir nors kąsniuką po liežuviu pakišti - dūšiai nuraminti. :) Sekančią dieną daug lengviau būna.
Maniškis žino apie manąjį planą, tai niekuom nesistebi. O ir pats gan dažnai mėgsta savarankiškai valgyti, tai man net lengviau, kad per daug galvos sukti nereikia dėl bendrų valgių. :)
2014-07-19 23:05:40
Šaunuolė tu ir taviškis. Super..
Na manau visiems paskaičiuota pagal jų esamą svorį ir ūgį. Kai aš sversiu kiek tu-tada ir man bus 1500 kalorijų.
Nelabai suku aš tą galvą dėl maisto. Turiu paauglę mergičką, te gamina. O ir vyras moka bulvių išsikepti. Bet vis kol namuose tarsi pareiga kažką padaryt vakarienei. Tik labai nustebus esu-nėra man sunku ta dieta. Irgi visko nesuvalgau. Dažnai garnyrus keičiu daržovėmis. O ir porciją pamažinu. Iš senesnių bandymų kažkaip pamėgau kopūstus, tai daug jų valgau. Pasikeitė tai, kad valgau dažniau ir pagal valandas-to anksčiau nebūdavo. Tad gal pavyks šį kartą man. tuo labiau kad sakai antrą savaitę lengviau. Be to kažkaip buvau įsitikimus, kad jei suvalgai daugiau nei 1000 kalorijų-vadinasi ta diena jau priaugi svorio. o 1000 suvalgydavau tikrai lengvai. ypač kai mėgstu ledus ir šokoladą.
2014-07-23 13:27:20
Sveikos :)
Jungiuosi ir aš į maitinančių būrį :) Kadangi dietologė šiek tiek vėlavo sudaryti valgiaraštį ir išpuolė savaitgalis tai mitybos plano laikausi dar tik antra dieną. Porcijos ir man kai kada didokos, bet susivirškina labai greitai ir kartais jaučiu alkį... Dar aišku anksti ka nors sakyti dėl mažiukės, bet kažkokių pasikeitimų jos elgesyje nepastebėjau :)
Rašyti atsakymą

Karščiausia vasaros nuolaida!
-75%
Akcijos laikas ribotas
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu