Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Supykusi dienorastis

2014-07-13 23:31:17
Sveiki,

Paskutine narystes savaite pagaliau atradau motyvacija laikytis saziningai ir grieztai dietos :) Rezultatai kolkas neaiskus, sversiuos treciad. Bet labai norejau pasidziaugti viesai. kad stai PAGALIAU! Bei tikiuosi ikvepti tuos, kuriems labai sunkiai sekasi pradeti :) Viskas imanoma :D Beje, naryste prasitesiau.

Dar toks klausimas - gal kas laikotes griezto miego rezimo? O gal pradejote laikytis pries kuri laika? Kokie savijautos pokyciai? As vis svarstau sau mesti toki issuki.
2014-07-14 00:07:26
kaip pavyko galu gale susitarti su savimi ir atrasti tos motyvacijos? :)
2014-07-14 07:16:39
Sveika, laikausi gana griezto miego rėžimo. 22 miegot. 6:10 keltis. ir savaitgaliais. labai puiku, kai turi ilga diena ir mitybos rezimas taip pat identiskas kaip darbadieniais. miego kokybe gera.
2014-07-14 11:36:09
Rasa, manau esi labai stipri moteris . Šaunu !
2014-07-14 15:44:01
Nu jūs šaunuolė Raassa :)
2014-07-14 23:28:20
Ausrine99, padejo keli aspektai:

1. Noras irodyti sau, kad galiu. Ypac stebint jusu visu pasiekimus :)
2. Noras gerai atrodyti per drauges vestuves
3. Noras itilpti i spintoje esancius drabuzius :)

Bet visus situs norus nuvainikavo noras jaustis lengvai ir energingai :) Man palyginus nedaug reikia numesti, o yra zmoniu, kurie mano, kad is viso nereikia, bet tas nuolatinis energijos stygius ir buvimas minksta bulkele :) Norou numesti 9 kg, db sveriu 69, o ugis mano 179 cm.
2014-07-15 06:59:12
Miego rėžimo anksčiau bandžiau laikytis - buvo tikrai gerai. Eidavau miegoti būtinai iki 24 val., keliuosi dažniausiai 8. per kelias savaites organizmas buvo labai įpratęs ir, manau, man dėkingas, nes ryte keldavausi kur kas lengviau:) bet čia tik darbo dienomis. Savaigaliais ir miegoti vėliau nueinu ir leidžiu sau į valias išsimiegoti. Būna, kad atsikeliu tuo metu, kai jau ir pietų laikas baigiasi...:))) tikiuosi vasarai pasibaigus vėl sugebėt kažkokį ritmą turėt. taip daug lengviau :)
2014-07-15 09:07:41
Supykusi, o jūs tikrai įsitikinusi, kad norite numesti 9 kg? Numetus svorį iki 60 kg jūsų KMI bus 18,73, tai jau beveik kritinė riba.
2014-07-15 09:57:04
Nebutinai, gal tiksliau noriu atrodyti taip, kaip tada atrodziau :) tada nesportavau, o dabar sportuoju, tad noriu atrodyti taip pat, o sverti kiek nera tiek svarbu.
2014-07-16 08:22:25
-2.8 kg per sav. Nuostabu tiesiog :) Bet mitybos is tiesu laikiausi labai grieztai.
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS