Mityba

/

Sveika mityba

/

Ar galima gerti kava?

2014-07-24 15:11:01
Na o aš stengiuosi visai atsisakyti kavos :) pirmoji diena įveikta. Anksčiau iš vis negerdavau kavos pradėjau tik prieš kokius 7-8 metus kai laikiausi japonų dietos, kurioje kavą gerti buvo būtina - taip ir pripratau. Manau nebus sunku jos atsisakyti visiškai, nes šiandien jaučiuosi gerai, nors rytinės kavutės ir negėrus :)
2014-07-24 15:51:07
:)
2014-08-12 14:20:50
na rytines kavutes tikrai neatsisakysiu,bet cukraus kieki mazinsiu,gal veliau is vis jo nereiks:)
2014-08-12 17:58:06
na apie stevija nuomone tai rekomenduociau pradziai tik paragaut, nes poskonis, bent man,- toks slykstus, kad sekmingai geriau gerti be, nei su. nei i pateikalus neuzmusamas slykstumas, nei kavoj.
2014-08-13 14:51:54
Aš geriu kavą, du puodeliai per dieną, be cukraus, su mažyčiu šokolado gabalėliu, be jo nei iš vietos, bet tada strengiuosis kalorijas mažinti per pietus ar vakarienę.
2014-08-13 15:55:35
Juoda kava be cukraus neturi kalorijų iš viso ir ją gerti tikrai galima...:) aišku, jeigu gerdami kavą kertate desertus, ar dedate cukraus, o dar kokios grietinėlės ar riebaus pieno - tuomet tai ne geriausias gėrimas. Bet kavą geriu ir ryte (be ritinės kavos nė iš vietos) ir dar kokius 2-3 puodelius dienos eigoj. Cukraus nededu, pieno kartais ri labai nedaug, neriebaus :)
2014-08-13 18:44:28
Laurakis, koks dar šokolado gabalėlis?...Aš taip pat negalėjau įsivaizduoti kavos be deserto, bet dabar atpratau ir nereikia. Pabandyk, nes tie "gabaliukai" linkę didėti arba dažnėti... :)
2014-08-13 23:00:51
Sveiki. as be kavos galiu isgyventi, bet kaip tik dabar jos labai norisi. o man dabar kava skaniausia rytais su varske, medum ir cinamonu. Kai tokiais pusryciais diena prasideda - diena buna laimingesne :D kazkaip anksciau varske ignoruodavau daznai, nors ir valgydavau, bet be didelio enuziazmo, o dabar su kavyte - gardumelis :) keiciasi iprociai (tikiuos) :) skaniu kavu visiems :)
2014-08-14 14:24:31
O visgi įpročius keisti yra sunkiausia, smagu, kai jie keičiasi į gerąją pusę :))
2014-08-14 15:57:43
Tai kokia čia gera pusė, kai kavos dar labiau norisi:) Nes man tai vakare, po vakarienės - kaip desertas....Be cukraus, žinoma.
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS