Apie viską

/

Apie viską

/

noriu mazesnes krutines be operacijos :D

2014-07-11 04:00:37
vaje, stai ir atsliukinau, kaip seselis i sia grazia standziu palmiu oaze :D
neesu as labai "didele" motera, tiesiog kazkaip atleidau vadeles, o dar po gimdymo siek tiek krutine padidejo ir "issitampe", manau pavyks suderinus maista ir sporta pakelti sitas "spanielio ausis" iki "takso asyciu", nes "vilksunio ausims" jau metai ne tie :D
Istojau i sia "sekta" vakar, siandien pirma diena maisteliui suderinti, galiu sakyti, kad pavyko puikiai, neskaitant, kad vakre neislaikaiu ir pasmaguriavau kondensuoto pieno (jis man kaip narkotikas, sita indeli pabaigiu ir daugiau nebeperku) :D
ryt pirma diena sportui :D oi bus juoko cha cha cha....
saldziu sapnu, boa noite meu amigos :*
2014-07-11 07:48:24
Sveika prisijungusi :)
2014-07-11 08:41:56
Vabaliuke, laikykis :) Ir galvok, kadkondensuotas pienas tavo apvalumams nepadeda :p
2014-07-11 12:34:21
nepadeda nepadeda, sita ir pati zinau :D liko gal pora sauksteliu, pasiliksiui "stebuklingai dienai" kada galesiu siek tiek atleisti vadeles :)
2014-07-11 12:38:06
Sveika prisijungusi :) Man kondensuoto pieno priepoliai irgi kartais užeidavo, galėdavau visą skardinę suvalgyt.. Bet jau nebevalgau :) Laikykis :)
2014-07-11 12:48:12
Buvo ir man su kondensovke problemų, bet universiteto metais labiau. Vėliau jau ir be kilo.lt nebekildavo ranka pirkti. Sveika atvykus ir didelės sėkmės!
2014-07-11 12:57:52
oi mergaites aciu uz palaikyma :3
2014-07-11 14:54:26
Patikėk manim, šitoj standžių palmių oazej, veisiasi ir baltosios meškos :))) kurios svajoja tapti gazelemis :))
Vilkšunio ausys irgi geras :)))
Na, jei kondencuoto nebevalgysi, žiūrėk net ir be jokio vargo atsikratysi kelių kg. Kaip bebūtų, sėkmės žengiant lieknėjimo keliu !!!
2014-07-12 17:59:24
mazais zingsneliais tapu tapu link tikslo, kol kas sunku, stengiuosi atsilaikyti, bet namuose vis dar yra pagundu, nesuvalgyti sokoladai, ir tt.. mano vyras valgo viska kas neprikalta, tad nezinau kaip bus po to , ar jam tiks tai ka valgau pati, ar vis del to teks pagardu :D oi tikiuosi po leto pereisim abu prie sveiko maisto, o tada ir musu vaikiukas savaime igaus iprocius gerus. dabar dar jis maziukas 8men, bet kai prades valgyti, is karto sveikai, tai nebus bedu :) nes matys puikius pavyzdzius tevu :D tikiuosiiiiiiiiiii :D
2014-07-16 07:57:24
Šiandien sverimosi dienaaaaaaaaa, laukiu su nekantrumu
Rašyti atsakymą

Karščiausia vasaros nuolaida!
-75%
Akcijos laikas ribotas
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu