Mityba

/

Sveika mityba

/

ką ir kur valgote mieste

2014-07-10 19:53:15
Laikantis režimo vargu ar įmanoma kokybiškai pavalgyti mieste, todėl siūlau gamintis pačiam.
2014-07-10 20:07:22
Pastebiu, kad tas paplitęs "standartinis" supratimas "normaliai pavalgyti" tai irgi itakoja musu kasdienybe. normaliai pavalgyti neretai asocijuojasi su sriuba, antru, dar koki saldumyna sukirst. ty. beveik kad mišraine visokio skirtingo maisto produktų. po kurio ir reakcija neretai dujos per abu galus ir puškavimas, kad persivalgiau, neskanu buvo ir tt. matyt atbunka virškinimo sistema nuo tokio "jovalo" ryjimo, be jokios tvarkos ir suvokimo. Maistas - energija, o jos galima gauti ir gryna viena ar du produktus pasirinkus. bet daznas nesupranta, kaip gali pavalgyti pietums porą virtų kiaušinių su pomidoru gal dar ir tuno gabalėliu. ar tiesiog varškės ar kt.
2014-07-10 22:28:39
Jeigu jau norisi pietauti kavinėje, tai geriau ieškoti žalio arba sveiko maisto restoranų, nes tik ten būsite tikra, kad maistas nebus iš visokių "maximinių" brūdų su visokiais E ir kitomis baisybėmis. Vilniuje rekomenduočiau kavines "Balti Drambliai" bei "Raw42", jos specializuojasi sveikame maiste, tad galbūt rasite ką nors, kas tiks ir patiks, daugiau panašių vietų nežinau, būtų naudinga, jeigu kas nors pasidalintų.
2014-07-20 21:26:12
O aš nebūtinai žiūriu, kad būtų sveiko maisto restoranas.. Man labai patinka kinų virtuvė.. tad ir ten kartais užsuku.. Paskui Kaune toks dar vienas ale restoranas atsidaręs "Taluttis", tai nėra man įprasto karbonado, ar cepelinų. Tai ten pasimėgaujam maistu su vyru (porcijos nedidelės, ko apie kainas pasakyt negaliu). Anksčiau buvo svarbu, didelės porcijos ir gera kaina. Dabar jaučiu, kad maistą per lucky day skanauju, mėgaujuosi, ir porcija gali būti labai maža, bet pamalonina širdį labiau nei persivalgymas :)
2014-07-23 13:33:09
Sveiki :)
Aš tik antra diena laikausi mitybos plano ir einu šiandien su drauge arbatos atsigerti į kavinę. Stengsiuos daugiau nieko neužsisakyti, nes nenoriu nukrypti nuo valgiaraščio. Bus tikras iššūkis! :)
O vakar važiavom su šeimyna į miestą tai pietus vėlavau valgyti gal kokia 1,5 val... Jausmas ne koks. Alkis buvo didžiulis. Kitą kartą turbūt reikės pasidaryt iš anksto ir įsidėti į tašę :)
2014-07-24 16:23:23
Vakar vakare taip pat lankiausi kavinėj su draugais, tai užsisakiau žalios arbatos ir gėriau ją be cukraus, nes žinojau, kad namuose dar laukia manęs kiaušinių vakarienė :) nenoriu nei trupučio nukrypti nuo valgiaraščio, tramdau labai save :)
2014-08-21 08:20:20
Nepatariu pasitiketi raw42 is asmenines patirties, ir maxima ir E o druskos kiek naudoja...ir nevisai ten viskas raw! tad nepasitikekite aklai, tomis alternatyvomis kur pinigai ten sveikatos mazai.
Mieste sudetinga pavalgyti nebent svieziai spaustos sultys ar vaisiu darzoviu kokteiliai.
2015-01-07 17:13:26
Aš tai galiu parekomenduoti vieną 2Bistro+Grill kavinės (Ozo prekybos centre, Vilniuje) patiekalą.

Vadinasi Fitness vištiena. Gaunate krūtinėlės, keptos ant grilio ir dvigubą porciją daržovių, keptų ant grilio. Tikrai super skonis. :))

2015-01-19 20:22:46
O geriausia neiti į jokį restoraną,ar užkandinę norint "sveikai maitintis". Paprasčiausia namie susidedi maisto produktus į indelį. Arba jei jau labai blogai, nuėjus į restoraną užsisaki salotų be jokių padažų.
2015-01-21 23:34:32
Visai neblogas variantas yra TakeWay, Siūlo WOK'us su makaronais, ryžiais, salotas, sriubas. Svarbiausia, kad skaičiuojantiems kalorijas yra pateikiami kalorijų kiekiai kiekviename patiekale. Skelbiasi, kad gamina sveikai, be GMO ir E621 :)
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu