Mityba

/

Papildai

/

Proteinas

2014-06-25 13:03:22
Ar verta pirkti proteina skirta svorio metimui? Gal kas naudojas? Pasidalinkit patirtim ar nuomone :)
2014-06-25 22:06:34
Aš asmeniškai apie papildus žinau nedaug, bet, kol neužsiiminėju profesionalia sportine veikla (o tikrai neužsiiminėju), jų vengiu. Proteino, kaip ir kitų maistinių medžiagų reiktų gauti iš maisto. Todėl, mesdami svorį, ir stengiamės maitintis sveikai ir (!) subalansuotai, t.y., gaudami ribotas, tačiau visas reikiamas maistines medžiagas. Ir vėlgi, taisykit, jei klystu. Ypač tie, kurie papildus vartoja :)
2014-06-26 06:25:29
Nezinau kodel, bet proteinas lieknejanciom man skamba kaip liekninamosios tabletes. Asociacijos nekokios tikriausiai ir nesigilinau :)
2014-06-26 13:25:32
Tai vadinasi reik nesigilinti ir man :) Uzteks subalansuotos mitybos ir sporto:)
2016-03-27 01:52:43
kazkoks tai proteinas lieknejimui nesamone tai tas pats proteinas tik buna maziau angliavandeniu ir tiek o kainos uzkeltos.
proteina gerai gerti po treniruotes ir ryte antsibudus tai geriauisas laikas kai organizmas pasisavina ji.
2017-07-26 16:17:17
Pala, kodel baltymus reikia vartoti ryte..? Kaip tik baltymini maista reikia vartoti antroje dienos puseje. Po treniruotes - tip jij dirbai su svoriais, kad papildytum ir duotum raumenims maisto. Ryte reiktu valgyt daugiau angliavandeniu kad energijos gautum.
2017-10-13 10:25:20
taip angliavandeniai geriau pirmoi dienos pusei. Bet baltymai yra raumens statybine medziaga. Tai vistiek nesuprantu perskaites komentarus, galima ar negalima gert dietinius baltymu kokteilius?
2017-10-13 10:25:27
taip angliavandeniai geriau pirmoi dienos pusei. Bet baltymai yra raumens statybine medziaga. Tai vistiek nesuprantu perskaites komentarus, galima ar negalima gert dietinius baltymu kokteilius?
2017-10-14 00:34:46
Patarčiau pasikonsultuoti su specialistu. Man KILO.LT atsakė "gali po treniruotės tokį išgerti - nepakenks".

Tokiais kokteiliiais dažniausiai domisi tie kas daug sportuoja, nori priaugti raumenų. Bet reikia sportuoti :) Baltymų kokteilis numesti svorio nepadeda, jis pats turi kalorijų. Nesportuojant tai bus tuščios kalorijos ir priaugsite pilvo :)

Tiesa yra specialūs kokteiliai tiems kas nori priaugti svorio. Tai netyčia nevartokite ne tokį :) O šiaip KILO.LT yra video apie tuos kokteilius. O ar reikia tokio kokteilio konkrečiai Jums, tai pasitarkite su žmogum, kuris žino tiksliai Jūsų situaciją - svorį, aktyvumą, Jūsų dietą... pvz KILO. Arba trenerio. Arba gydytojo.
2018-01-28 00:12:35
Na, reiktų pradėti nuo to, kad nėra "dietinio proteino". Yra tik tie, kurie turi daugiau ir mažiau cukraus (angliavandenių), čia vienas.

2. Proteinas nekens ir sportuojantiems ir nesportuojantiems. Taip, galima reikiamą baltymų kiekį surinkti vien iš maisto, tačiau daugumos darbas kuomet yra sėdimas, trūksta laiko/noro gamintis namuose visai dienai ar 2-iems, tai proteino kokteilis tiesiog padeda tą klausimą išspręsti. Ypač po treniruotės greiti baltymai tikrai niekam nepakenks. Ir nuo jų tikrai svorio nepriaugsti (na svorio gal priaugsit, bet yra skirtumas tarp riebalinės masės ir raumenų masės..)

3. Yra proteinas ir yra kazeinas. Kitaip tariant lėto įsisavinimo baltymai, tad jei vakarienei jums rekomenduojama pvz varškė, tai vietoj jos paįvarinimui galima išgerti kazeino.

Perskaičius pirmą žinutę, jūs gal būt painiojate proteina ir geinerį? Geineris yra skirtas masės priaugimui, kuriame žymiai daugiau angliavandenių kokybiškų... Taip pat yra isoliatai ir t.t.
Bendrai paėmus, tai tikrai (ypač po treniruotės) proteinas nepakenks. Nes abejoju ar kas nors nešasi į treniruotę maisto, kad vos jai pasibaigus greitai užkąstų rūbinėj.
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu