Apie viską

/

Apie viską

/

Ar tirai pieno produktai tokie kenksmingi?

2014-07-17 23:44:41
šiaip mastau, kad jei žiūrėtume į gyvūnus, ir juos kopintume, tai mes būtume arba veganai, arba žalios mėsos valgytojai. gyvūnai neapdoroja maisto, nebent jį paslėpę pūdo. daugelis gyvūnų jiems pasiūlius pieno-jį geria. tai kodėl gamtoje negeria? ogi todėl, kad nemoka pasimelžti viens kito, ir jų programa yra paprasta-pastoti, pagimdyti, išmaitinti palikuonius ir vėl kuo greičiau pastoti. rašau taip, nes labai mėgstu pieną ir jo produktus. būdama paauglė, teko dirbti statybose. prisiuosčius dažų, visada gerdavom pieną-kad jis išvalytų nuodus. Nežinau kiek teisingas toks elgesys, tačiau iki šiol pastebiu, kad jei kas skrandžiui blogai-išgėrus pieno negalavimai baigias. be to ligoninėse sunkiems ligoniams juk pieno dieta yra. o ne daržovių ir mėsos. nežinau kaip tai paaiškinti, bet yra kaip yra.
2016-11-19 10:26:25
Užaugau kaime ir nuo ankstyvos vaikystės gerdavau pieną. Gerdavau ir vieną ir pyragą valgydamas užsigerdavau, visaip... ir užaugau sveikas ir be jokių problemų :D
2016-11-21 14:36:43
Realiai tai reikia paciam stebeti organizma. As ir vaikysteje geriau piena, buvau sveika, bet dabar pastebiu pieno netoleravima.
Skaiciau, kad suaugusiam zmogui nebereikia pieno, o dazniausiai netgi netoleruoja jo organizmas
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu