Apie viską

/

Apie viską

/

Vandens kiekis per dieną

2014-10-28 16:40:27
galite juoktis, bet man rekomenduojama 4100ml :)))) Nieko, tilps ..
2014-10-28 23:20:28
Man priklauso tik 2000ml , bet as per diena vos vos sugebu stikline isgert. Niekad nebuvau gerike , ir as ne tik apie vandeni kalbu , aplamai skysciai. Galeciau 3 dienas nieko negerus buti. Bandau is puodeli pasidet ir buteliuka nesiotis , bet isgeriu tik 2-3 gurksnius ir nelenda :( taciau sportuojant 1litra per 1,5h isgeriu. Vis sis tas.
2014-11-04 20:07:14
As isgeriu gal 5-7 litrus vandens per diena :D Is pradziu kazkaip buvo gana sunku, taciau visiskai atsisakiau betkokiu gazuotu gerimu, sulciu ir geriu vien paprasta vandeni.Dabar jau tapo iprociu ir isgeriu nesunkiai, jauciuosi tikrai geriau ir lengviau :D
2014-11-14 11:39:50
Man atrodo, kad vandens gėrimas ir prieš, ir po turi savo pliusų ir minusų ir labai priklauso nuo siekiamo tikslo. Žmogui, kuris meta svorį visai tikti gali tas vanduo prieš maistą (mažiau tilps suvalgyt, dėl praskiestų sulčių lėčiau virškins, ilgiau išliks sotumas) ar po jo (panašiai veikia - praskiedžia, palėtina virškinimą, skrandis pilnas, bet dalis jo užpildyta visiškai nekaloringu valgymu ir pan.) Kita vertus, gal nėra labai gerai gausiai skiesti - yra fiziologinis laikas, per kurį skrandis turi išsituštinti. O šiek tiek atsigerti - kokią stiklinę - tikrai nieko baisaus. Juk iš esmės toks kiekis tik sudrėkina, suminkština maisto masę, kurią mes nuryjam greitai, dideliais kąsniais valgydami - nespėjam seilėm gerai suvilgyti, paruošti skrandiniam virškinimui..
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu