Sportas

/

Sportas

/

Kuriuo paros metu sportuojate? Patarimai, pasiūlymai..

2015-01-15 10:31:50
Dirbu pamaininį darbą paromis, grafikas nereguliarus. Tomis paromis kai dirbu visai nesportuoju - darbe dažnai ant kojų. Laisvomis dienomis sportuoju rytais, nes tada ir energijos daugiausiai ir laiko turiu :)
2015-01-15 15:14:03
Aš stengiuosi ryte sportuoti, pabunda organizmas, visą dieną nebereikia galvoti kad "oi, vakare dar ir sportuot reikės".. :)
2015-01-17 18:54:15
as kaip pasimankstinu tai apima miegas, gal taip negerai?
2015-01-17 21:05:22
negerai jei apima miegas, klauskit trenerio ką tokiu atveju daryti
2015-02-13 14:13:18
ryte,vos pabudus ir po pusvalandzio i sale :).
2015-02-13 14:39:48
o as sportuoju, kai dukryte pietu miega :) tik dazniausiai tuomet turiu su savo skrandziu susitarti, jog palauktu maisto...:) valgyt jau noriu, bet negaliu valgyt - pilnu pilvu nepasportuosi....:) bet po sporto visada paskanauju :)
2015-03-11 17:05:38
Aš sportuoju pagal sudarytą programą (namų salygomis) du kartus per dieną. Pirmą kartą apie 05:40, po to pusryčiauju ir į darbą. Grįžus apie 17 h pavakarieniauju ir apie 18 h vėl sportas. Nežinau ar gerai darau kad sportuoju ir ryte ir vakare, bet turiu energijos tam. O lovoje bunu jau prieš 21h, tad labai sustiguotai atrodo mano diena. Kažkodėl nepavyksta savaitgalį taip laikytis ritmo. Viskas nusivėlina (ilgesnis noras pamiegoti), tad laukiu pirmadienio, kad vėl galėčiau stoti į ritmą. :D P.S. Manau sušilus orams, rytinį sportą praleisiu ir pakeisiu jį begiojimu po stadioną. Riebalai patys juk neištirps kol ant kilimėlio gulėsiu. :DD
2015-03-13 20:14:15
Rytais pusvalandis greito ėjimo, kad visai dienai suteiktų žvalumo, o vakarais 17h, pagal sudarytą sporto planą, kad sudeginčiau kalorijas kurias sukaupiau su dienos maistu.
2015-03-24 23:00:06
Aš sportuoju ryte, nes tada visai dienai sumažėja noras valgyti, ir greičiau deginu riebalus. Kai sportuoju vakare, tai labai sunku priversti save eiti miegoti, po sporto esu labai aktyvi :)
2015-03-26 09:20:43
Aš laikysiuos Jūsų nurodymų ir sportuosiu ryte,bet labai norėčiau ,kad galėčiau važinėti dviračiu-turiu dideles erdves tam,tik ar man tinka?
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS