Apie viską

/

Apie viską

/

Ko išmokau

2014-06-06 15:12:32
Sveiki. Jau greit bus mėnuo, kai aš čia. Ūgis - 175 cm, svoris 59 kg, tikslas - numesti po metimo rūkyti priaugusius 4 kg.. Tai yra, iki visą gyvenimą buvusių 55 kg. Pirmą savaitę kirtau varškę ir tuną, kaip liepta, sąžiningai. Šparagus ir lašišą. Po pirmų dviejų dienų azartas išgaravo, liko - kančia . Niekada gyvenime nesilaikiau jokių dietų, todėl valgyti tai, kas parašyta, o ne tai - ko nori organizmas į jį įsiklausius, buvo švelniai tariant katastrofa. Abonento neprasitęsiu. Nes pasiėmiau viską, ko tikriausiai reikėjo. Išmokau gerti 2 l vandens per dieną, kai iki tol neįsivaizduodavau, ką reiškia juos išgerti. tai vien už tai buvo verta susimokėti:) Išmokau suprasti, kur gyvena angliavandeniai ir juos geriau naikinti pirmoje dienos pusėje. ir aišku - naujų pratimų (šitas labai patiko, nes sportavau visada, todėl ir toliau sportuoju. ypač patiko Andriaus tempimo pratimai). kiek peržiūrėjau - daugiausiai rašo pirmūnai, kurie griežtai laikosi dietos, o kilogramai tirpsta. bet yra tokių, kaip ir aš. kurie jau nebekenčia tuno, varškės ir šparagų ! Jūs ne vieni ! sėkmės visiems.
2014-06-06 15:41:30
Šaunu, kad bent kokios naudos buvo :) O kaip svoris? ;)
2014-06-06 16:50:01
Hm, o kilo.lt specialistai nieko nesakė dėl to, kad jūsų tikslas jau yra žemiau sveiko KMI ribos?
2014-06-07 19:19:52
turiu minus 2. na dėl KMI - nieko nesakė. Bet tie 4 kg taip akivaizdžiai užlipo ant liemens, kad jokia KMI analizė nepadės. Tiesą sakant, nelabai jos ir seku, svarstyklių taip pat. Kai lipant laiptais jaučiau šonus kliuksint:) - pasisvėriau.. Manau, kad lieknosios supras, apie ką kalbu.
2014-07-25 11:26:45
Aš čia dar tik kelios dienos, bet pabuvusi parduotuvėje supratau, kad daug mažiau išleidžiu pinigų maistui, nes neprisipirkau nesamonių kaip dažniausiai būna. Perki tai ką reikia ir nedideliais kiekiais. Kas dar labai patiko - esu mėgėja skaniai pavalgyti ir ne retai :) todėl toks dažnas valgymas man yra tikra palaima, o kai dar valgai tai kas skanu ir sveika, nerealu :D
2014-07-27 10:41:37
O aš išmokau gaminti dvigubus pietus: vienus šeimai su kiaulyte, riebaliukais, nes jie pas mane labaaaaai kūdi (aš prie jų jaučiuosi kaip iš kitos planetos), o sau lašišą, vištytę .
2014-07-27 15:05:11
O aš visada galvojau, kad svoris kris, jei laikysiuos 1000 kalorijų, Pasirodo man jų reik daug daugiau, ir svoris sėkmingai krenta. Tai ir stebuklas, ir laimė, ir malonumas. Kažkaip neleisdavau sau nei lašišos, nei krūtinėlės. O dabar valgau ir nejaučiu jokios sąžinės graužaties. Vakar pasidalinau tais atradimais su viena drauge. Irgi nustebus iki begalės, kad taip įmanoma. Bent pradžioje.
2014-08-29 22:27:53
kažkur esu skaičiusi, kad dažnas valgymas ir sveika mityba pradžioje gali priauginti svorio, tai gal jūs tas atvejis?:)
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu