Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Ilgaplaukės dienoraštis

2014-08-30 20:17:25
as ir esu nusipirkus steperi,myniau saziningai,poto meciau,dulkejo,cia papuolus vel issiemiau :)
2014-08-30 21:11:53
Svarbu asmeninė motyvacija ir savęs įtikinimas :D :) Aš naudoju ir tikiu, kad toliau naudosiu :)))
2014-09-01 09:47:13
Tryliktoji savaitė, ir apvalus nulis :D :) Nenumečiau nei svorio, nei sumažėjo apimtys.. Mityba šimtaprocentinė, kardio 5 kartus per savaitę, lucky day su ledų ir sušio prieskoniu, daugiau jokių nuklydimų. Tikriausiai atėjo ir į mano kiemą šis laikas, kai svoris sustoja, arba kaltos mano kasmėnesinės draugės... :) Jaučiuosi patinusi.. Bet.. Tikiuosi greitai viskas pajudės :) O savaitgalį laukia vestuvės..
Per tris mėnesiu susiformavo nauji mano įpročiai, tikiuosi, kad jie manęs nepaliks ir vestuvių iškilmėse :)))
Sėkmės visoms lieknėjančioms :)
2014-09-04 09:59:43
Smagių vestuvių!
2014-09-08 09:50:12
man asmeniskai tos "drauges" irgi isbalansuoja viska, buna stoja viskas savaitei, jau nekalbu apie saldumynu pms.. nu bet gerai kad jos greitai praeina :))) ir tada tikiu kad viskas susitvarkys! :)
2014-09-08 13:48:07
Sveikos mielosios :) Keturioliktoji mano savaitė čia praėjo nelabai sklandžiai :D Penkias dienas maitinausi puikiai, sportavau, o savaitgalį vestuvėse nusprendžiau savęs nevaržyti ir kaip reikiant pasilinksminti bei pavalgyti, juk tiel ilgai save varžiau ir net alaus bokalo sau neleidau (teisinu save) :) :D "Neprisikimšau", tiesiog mėgavausi kiekvienu kasniu ir patiekalais, kurių mano racione jau senai nebuvo.. Nevardinsiu čia visko, seilės jums ištys.. :)) Galbūt šiek tiek persistengiau su saldumynais, bet.. ilgai nebenorėsiu jų :)
Bet svarstyklės manęs nenuliūdino - 0.9kg ir po -1 cm nuo visur :)
Tad po keturiolikos savaičių -12.3 kg :) Dabartinis svoris 76.7. Tikslas iki gimtadienio į kitą zoną pereiti (nepilni du mėnesiai) ir gimtadienio rytą sverti bent 69.9 :)) Sėkmės lieknėjančioms! Ačiū už palaikymą!
2014-09-08 14:08:47
oho!!! Sveikinu :)))
2014-09-08 15:47:57
Didelis valio mūsų Ilgaplaukei! :)
2014-09-08 16:55:17
Medalis tau :)
2014-09-08 20:47:33
Ir aš noriu 76... Labai.... Sveikinu su puikiu rezultatu ir tokiu ilgu ryžtu bei užsispyrimu. Šaunuolė
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS