Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Sveikinuosi

2015-04-22 00:38:45
Labas, mergaites, zinokit, man irgi lb mazeja krutine o numetus tik 12kg, tai vyras ir klausia ,ar negaletum taip kust, kad papukai liktu :))))))
2015-04-22 09:18:07
Su krūtine ir man ta pati problema :) ir taip jau ne iš didelių buvo, dabar išvis tik špygutės liks :) sunkiausiai svoris krenta nuo klubu ir šlaunų :( kaip bebūtų gaila, kogero niekaip mes to itakoti negalime
2015-04-22 12:35:57
M.M. kol kas turiu pasirinkimą tarp mokyklos mieste ir rajone. Svarstau, kur daugiau pliusų :)
2015-04-22 13:41:29
Bus įdomu stebėti, kur ta krūtinė žada sustoti :)) Tikiuos, kad žada vienok...

Migla, profesinis patarimas - žiūrėk ne į mokyklos tipą ar kur ji stovi, o į pačią mokyklą. Jos filosofiją, misiją, direktorių, kolegas, inovatyvumą ir progresyvumą. Nes abiejose gali būti ir vienodai gerai, ir vienodai blogai :)
2015-04-24 07:28:31
Olėėė, penkių savaičių svėrimosi diena. Svarstyklės man šiandien dosnios :) o metras nelabai, bet irgi nieko :))

ogi 68.5! (-900 g)

Nuo visų vietų pasitraukė po 1 cm, išskyrus prakeiktųjų šlaunų, o nuo "gelbėjimosi rato" (plačiausios pilvo dalies, kurios čia neprašo) - visi 2.
Krūtinė toliau nyksta.

Smagu. Maitinuosi jau taip tik viena akim pagal planą, labai daug darau pagal save. Ir sportas vien bėgiojimas... Matyt, tinka :)
2015-04-24 08:18:44
M.M., ačiū už profesinį patarimą. Mano giminės viena giminaitė visada sakydavo, kad svarbu lojalumas mokyklai. O visa kita galima iškentėti. Bet kai išėjo į pensiją viskas pasikeitė. pati pasakė, kad kvailai laikėsi vienos įstaigos įsikibus, nes kai atėjo pensijinis amžius niekas į ja nežiūrėjo, nes nebuvo pagarbos žmogui, specialistui, nudirbtam darbui.
man pasiūlė darbą prie pat namų ir rajone... manau, kad rinksiuos rajoną su nuoširdesne aplinka, mažu kolektyvu ir nedideliu kiekiu vaikų, o ne didelę, išpūstytą mokyklą su rimtais žmonėmis, kurie "viską žino".

Manau tavo rezultatai puikūs. Gal skaičiukai ir ne tokie, kokių norėtum, bet nuotaika tavo super. Galima užsikrėsti optimizmu :) O tai manau labai svarbu :)
2015-04-24 12:17:03
Geri tie skaičiukai, mane jie tenkina :)) beveik kilogramas per savaitę - puikiau nei puiku, o šlaunis irgi kažkaip išjudinsiu, tuo labiau, kad tikrai aiškiai matosi, kaip kinta jų forma, tiksliau ji atsiranda. :)

Pirma mokykla - labai svarbu. Gali išvystyti meilę šiai profesijai, o gali ir neapykantą. Mano pirma mokykla man vystė kone vien neapykantą, bet laiku pasitraukiau (po 2m. darbo). Lojalumas, ištikimybė - bullshit :) Vis tiek pirmiausia turi žiūrėtis savęs. Jei pats būsi nelaimingas, nieko kito laimingu nepadarysi.
2015-04-25 08:10:18
pasekiau besisveriančiųjų kasdien pavyzdžiu ir pasisvėriau lucky day rytą. Vakar buvo 68.5, šiandien 67.8 :) tiesa, vakar nubėgau kone 9 km, bet vis tiek.
Dabar pasistengsiu dar po lucky day užlipt ir dar labiau įsitikint, koks blogis svertis kasdien :)
2015-04-25 09:05:03
M.M., bet tiek nubėgti... kokia tu šaunuolė. Aširgi gal kadanors galėsiu bėgioti. Dabar negaliu, nes pradeda nuo svorio skaudėti kelių ir čiurnų sąnarius. todėl renkuosi dviratį.
Aš irgi sveriuosi Lucky day rytą, kai nuodėmės dar nepadarytos, jautiesi lengvai :D

Dėl mokyklos tai taip - labai svarbu pirma darbovietė, Kai atėjau baigus mokslus į darželį, galvojau, kad pakeisiu pasaulį. Paskui nusėdau, nes pamačiau, kad pasauliui gerai sėdėti ir dievagotis, kad prie ruso buvo geriau. Lūžiai buvo keli per tris metus. kai įvyko lemiamas tada atėjo nusiteikimas keisti darbą. Aš visą laiką gyvenau su filosofija, kad mes savo gebėjimus ir žinias parduodame kaip paslaugą - pvz. kaip internetą, telefono ryšį ar pan. ir jei kam netinka teikiama paslauga jie jos atsisako ir nieko čia blogo, nes atsiras kam tiks ir kas pirks iš tavęs tą paslaugą. Žodžiu permainos mūsų darbe gerai :)
2015-04-25 14:57:44
Tai ir aš anaiptol ne kasdien tiek nubėgu, čia pati save nustebinau :)

Permainos mūsų darbe nėra gerai - jos būtinos. Kitaip virsim tom psichinėm papūgom, kurių taip nemėgom pačios būdamos mokinės :D
Rašyti atsakymą

Paruošk kūną vasarai su KILO.LT
6 mėnesių lieknėjimo programa vos už €100 €50
Vėl pasižadėjai naujais metais sportuoti, sveikiau maitintis ir numesti svorio? Nori iki vasaros pasiekti tobulas kūno linijas? KILO.LT specialistai paruoš individualius mitybos ir treniruočių planus jūsų tikslui pasiekti, prižiūrės, konsultuos bei lydės jus tikslo link.
Su KILO.LT profesionalų komandos paruoštais individualiais planais, nesunkiai pasieksi norimą tikslą iki vasaros! Neatidėliok!
50% Nuolaida
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu