Motyvacija

/

Motyvacija

/

Kaip neprarasti optimizmo :)

2014-05-28 21:17:33
Sveiki,
šiandien esu geros nuotaikos, todėl sugalvojau pasidalinti savo patirtimi. Kadangi judu link savo tikslo lėtai, bet užtikrintai (po kg per savaitę), susikūriau savo "motyvacinę" sitemą. T.y. tikslo siekimą "padalinau" į etapus.
I. pereiti į kitą KMI kategoriją (mano atveju iš nutukimo į antsvorį)
II. tarpinis variantas (pvz. mano atveju, pereiti iš 80 kg ribos į 70 kg ribą)
III. minimalus siektinas rezultatas (t.y. koks rezultatas per "protingą" laikotarpį būtų patenkinamas)
IV. perėjimas į "normalaus" KMI kategoriją
V. maksimalus siektinas ("pradinis") rezultatas
VI. toliau "kiek Dievas duos", bet neperžengiant ribų :) arba palaikyti pasiektą rezultatą :) :)
Galbūt tai padės ne visiems, bet man patinka peržengti į kitą etapą ir taip toliau siekti galutinio tikslo. Jau dabar žinau, kad ties 3 mėnesiais programos neapsistosiu...
Sėkmės visiems ir optimizmo :)

2014-05-28 22:29:54
Šauni motyvacinė sistema :) Matau jau nuo kovo esate prisijungusi, kaip sekasi? Kiek nuridenote? ;)
2014-05-29 07:49:12
tikrai - kaip sekasi
2014-05-29 12:40:14
Manau geras sprendimas suskirstyti tikslą žingsniais - į mažesnį kalną užlipti lengviau nei iš karto šturmuoti Everestą. Be to, jums svoris tikrai ne lėtai krenta, kg per savaitę tai tikrai labai daug :)
2014-05-29 19:47:59
Nuridenau 9 kg ir iki kitos savaitės pradžios labai tikiuosi bus jau 10-tas "jubiliejinis" nuridentas :) taigi, bus nužengtas antrasis žingsnis ir sieksiu savo III - minimalaus siektino rezultato :)
Šiaip prisijungiau nuo kovo, bet kadangi buvo savaitgalis, realiai meniu gavau ir programą radėjau balandžio 1 d. Taigi šį savaitgalį vėlgi jubiliejinis 2 mėn, laikotarpis sukanka :)
Kol kas esu labai patenkinta, ir linkiu sau ir visiems ištvermės :)
2014-05-29 19:54:56
Jovita.Bu tikimės, kad bus tas 10 kg savaitės gale :)
2014-06-03 20:53:20
Taigi, 10-tas nuridentas, tęsiam darbą toliau :)
2014-06-03 22:15:33
Saunuole Jovita :).
2014-06-04 07:20:59
šaunuolė
2014-07-19 10:08:34
Šiandien įlindau pažiūrėti į savo etapus, taigi III praeitas, siekiu IV-to.
Rezultatai, kadangi vasara ir daug pagundų- sulėtėję, bet nuo pradžių pradžios -14 kg, taigi kol kas mano būsena: tiesiog laiminga :)
Rašyti atsakymą

Karščiausia vasaros nuolaida!
-75%
Akcijos laikas ribotas
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu