Sportas

/

Sportas

/

Sportams nėra vietos

2014-06-30 13:17:07
Sveiki, man irgi aktualu, kaip sportuoti kartu su vaikais, kažkas minėjo youtube linkus su tokiom mankštom, gal galėtumėte pasidalinti vertomis dėmesio?
2014-07-01 20:14:09
Rašot paieškos laukelyje: sport with children arba training with children arba training with babies ir pan. Ir renkatės sau tinkamiausią variantą :)
2014-07-03 23:06:17
na tingines!!! man irgi su sportu sukontaktuot sunkoka, bet renkuosi kazkokia aktyvesne veikla siap lauke su vaikais ar draugais. o vat siandien bevaikstinedama po rajona, uzmaciau jog nuo sio savaitgalio startuoja ZUMBA treniruotes ir dar mano name, tai kaip gi nepasinaudot proga :) si sekmadieni eisiu pasibandyt, tikiuos liksiu gyva :D
2014-07-04 15:13:17
ausrine99, matome, kad Jūs sugrįžote!!! Labai labai smagu, bet įdomu sužinot, kas lėmė tokį apsisprendimą? :)))
2014-07-04 16:33:59
o as niekur ir nebuvau dungusi :D oj, pas jus cia labai faina ir be jusu kurkas sunkiau kovoti su savo silpnybemis. cia jau psichologiniai reikalai ;) kai sukiesi tarp likimo broliu ir sesiu, jautiesi kaip namie, kai realybej tiek daug tobulybiu aplink, kurios tik apgailetinai palydi tave akimis. o cia visi savi! taip pat uz sugrizima dekoju Andriui ;)
2014-11-03 08:46:32
Aš vyresnius vaikus išleidžiu į mokyklą, o kai užmiega pirmojo miegelio mažoji,šast kilimėlį ant grindų ir mankštinuosi.Geriausia tai atlikti kai niekas netrukdo.
2014-11-04 19:33:37
Na, prašiusioms pateikiu pavyzdžių. Pati nebandžiau, bet gal prireiks:
30 min mankšta:

6 min

dar viena

paieska: https://www.youtube.com/results?search_query=workout+with+baby
best luck!
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS