Motyvacija

/

Motyvacija

/

Kokios mintys,valia, zmones ar kt padeda laikytis dietos rezimo ir nemesti visko?

2014-05-13 18:13:26
Nezinaaau kaip tvarkytis su tom pagundom! jau menuo kaip cia esu! ir jau buvau puikai apsipratus, man tikslas buvo numesti 4-5kg, siuo metu nukrito 3. ir va butinai turiu paslyst.. nezinau gal daug kad mokaus, baisiai valgyt noriu.. niekaip nepavalgau su siuo meniu jau kokiois 3 dienos.. tai vis apelsina suvalgau tai banana, aisku ne cipsus, bet va siandien suvalgiau dar ir bandele su saldainiu pora ant virsaus tai isvis nagus grauziuosi dabar.. svabriausia zinojau kad suvalgysiu ir nervuosiuos bet ne vistiek reikia.. hrrr kazkaip sunku pasidare:/
2014-05-31 23:56:34
Kai man laaabai sunku ir noris kažką suvalgyti papildomai arba kai yra kažkas skanaus ir norisi labai, o planas neleidžia - tai atradau sau tokius 3 dalykus, kurie bent jau man veikia:
1. Kai užsinoriu laabai valgyti nelaiku - pavalgau- tačiau tuos produktus, kuriuos mėgstu, bet kurie nėra itin man žalingi didesniu kieki: Kai labai noriu valgyti pasipjaustau agurko, arbuzo, greifruto, Icbergo salotos, citrusinių vaisių ar uogų arba pvz. kefyro stiklinę (galima ir su prieskoniais) - ko nors sveiko, bet vandeningo ir ko mėgstu plius dar geriu ir vandens šilto ar šalto stiklinę.
2. Kai labai noriu kažko, ką matau, tačiau ko man negalima valgyti, psichologiškai nusiraminu kai tai tiesiog paragauju, tačiau labai mažuti gabalėlį (kąsnelį, tokį kaip parduotuvėse ragaut duoda ir viskas ir kažkaip nusiraminu po to. :)
3. Kai labai užsinoriu saldumyno: suvalgau šaukštą medaus ir užsigeriu vandeniu (gali buti su citrina ar greifruto skonio, bet nesaldintas). Ir sveika ir saldu paskui ilgai bei nesinori saldėsių.
Tokie štai mano mistiniai pastebėjimai :)))
Visiems linkėjimai. :)
2014-06-01 08:15:16
puikiai, manau, tvarkotės
2014-06-01 11:25:35
Kaip tik šiandien esu po sėkmingos dienos. Atsistojau ant svarstykliu ir pasidžiaugiau savimi, svarstyklės rodė lygiai 88 kg, kaip ir penktadienį iš ryto =) Bet ir valgiau protingiau. Nekimšau į save visko iš eilės, o valgiau kas tris valandas. Ir stengiausi išgerti rekomenduojamą kiekį vandens, bet neišgėriau. Žodžiu geriausiai mane motivuoja svarstyklės ir kabanti ant spintos suknelė, i kurią įlendu, bet neužsisegu :D
2014-06-04 14:00:39
Mano nuomone, yra du požiūriai:
1. Valgau ką noriu.
2. Atrodau kaip noriu.
Taigi, su pirmuoju požiūriu gyvenau pakankamai netrumpai ir valgiau ką noriu ir dabar turiu rezultatą - 89 kg. Tačiau pagaliau supratau (pati supratau, aplinkiniai jau senai sakė, kad laikas susiimt), kad noriu atrodyti taip, kaip noriu.. Man didžiausia motyvacija - supratimas, kad tai darau dėl savęs (dėl sveikatos, dėl išvaizdos) ir dėl mane supančių žmonių (kad būčiau patrauklesnė, kad vyrui būtų lengviau mane nešiot ant rankų ir pan.) :)
2016-04-11 13:20:27
Motyvacija.Raskite ramią valandėlę, kai niekas neblaško ir netrikdo. Užsiplikykite kvapnios arbatos puodelį, pasiimkite rašymo priemonę ir lapelį. Surašykite 5-7 punktus ką jums duos nukritęs svoris. Tai turi būti konkretūs dalykai trumpam laikotarpiui, ne ilgiau metų, o dar geriau pusmečio bėgyje. Kuo tai bus intymiau, t.y. dalykai ko neprisipažintumėte net savo artimiausiems žmonėms, tuo šie motyvai jus geriau veiks.

Plačiau www.sulieknek.lt..
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS