Mityba

/

Sveika mityba

/

gal kas galit patart kaip pradeti laikytis dietos butu lengviau?

2014-05-19 21:49:06
kaip pradet laikytis dietos man sunku ypac vakare norisi valgyti
2014-05-19 22:25:35
Visada is pat pradziu sunku,kol organizmas apsipranta. As patarciau tarp valgymu gerti kuo daugiau vandens ir po vakarienes taip pat :). Bent man padeda :). Ir butinai laikykis rezimo,kas kiek valandu priklauso valgyt ir koks kiekis kcal.
2014-05-20 09:55:03
Kaip Neriutė rašė, gerk vandenį. Kai būna sunku ištverti, o tai būna kiekviena diena, einu kažką daryti ;) Žodžiu, tai sunkus darbas su savimi- saviugda.
2014-05-20 20:56:38
Asmeniškai aš, kai noriu vakare valgyti, ta sugraužiu morkyte :) nežinau kiek čia blogai, bet vakare taip pat negaliu būti nepakramsnojus )
2014-05-20 21:54:16
Man irgi sunkiausia istverti vakarus- nes jau ilgus metus pas mus tradicija su vyru-kai vaikai sumiega mes dar po saldumyna butinai suvalgom prie TV ( o tai buna ledai ar sokoladas ar kazkas tokio saldaus...) va sito iprocio sekasi sunkiausiai atsikratyt....reiketu kazkuom keist saldesius. Bet cia toks dienos prizas uz visus nuveiktus darbus abiems :) Todel labai sunku isgyvendinti sita iproti. As dazniausiai begu miegot, vos tik pajuntu, kad ima kamuot alkis :) Kol kas tai labiausiai pasiteisinanti praktika man :)
2014-05-20 22:38:53
Morkytes -gerai :),jos malsina apetita.
2014-05-20 23:34:33
as tai kai uzsimanau vakare kazko skanaus, issiverdu mėtu su citrusais arbatos ir koki traputi sugrauziu. kartais uztenka tik arbatos. tas metu skonis kazkaip patenkina mane ir tada jau i lova su patenkintu skranduku :) man asmeniskai pradeti laikytis dietos nebuvo sunku. sunkiau atsilaikyti ir visko nemesti, kai uzeina saldumynu edimo bangos :(
2014-05-22 19:43:30
uzsiklijuokite ant saldytuvo grazuoliu nuotrauku ir paziurekite i jas pries atidarant saldytuva,beziuredama isgerkite vandens su metom ir citrina ir isigilinkite--ar tikrai norite valgyti ???
2014-05-22 20:28:49
Atrodo problema visiems ta pati: istverti vakare. Man irgi labai padeda vanduo. :) Na, o kas liecia grazuoliu nuotraukas ant saldytuvo, tai manyciau turetu buti atvirksciai: kuo storesniu zmoniu nuotrauku reikia. Tada tikrai suims nerimas, kad greitu metu galima tokiu tapti ir atsiras motyvacija. ;)))
2014-05-22 21:10:28
galima ir taip,zinoma.... bet graziau siekti grazaus,nei baisetis baisuokliukais,ka ir taip veidrodyje matai...gal siekis pirmyn labiau teigiama,nei baisejimasis,kas yra neigiama...kas kam-kiekvienam pagal poreikius,zinoma,kas labiau veikia
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS