Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Conti pasikeitimai

2014-09-16 15:20:43
Conti, apkabinimas nuo mūsų komandos už pasiryžimą ir žygiuojame toliau :))
2014-09-16 21:42:24
Kol kas ne viskas taip sėkmingai einasi :( Šeštadienį gerokai pašalau, skauda gerklę ir apskritai savijauta labai ne kokia, viskas neskanu, sprangu ir pan., porą dienų darbų iki vėlumos yra, tai nesitikiu nieko gero iš svarstyklių.
2014-09-18 11:06:06
Na va, šiandien svėrimosi diena ir turiu kuklų -200 g :) geriau negu nieko, ypač kai iš viso nieko gero nesitikėjau. Peršalimas vis dar nesitraukia, o savaitės pabaiga nusimato labai aktyvi. Tikiuosi neįsisirgti labiau.
2014-09-18 22:08:13
Betkoks minusas geriau nei jokio minuso! :)))
2014-09-22 20:06:46
Perskaiciau visa conti istorija, ir pasijuokiau ir susirupinau.Mano laiminga diena yra sekmadienis, bet sestadieni pamiegojau ilgeliau ir susijauke visa diena, tad pati sukeiciau dienas, nors zinojau kad sekmadieni vaziuosiu i gamta, kur bus daug pizu ir visokiu skanumynu. susidejau maistuka i savo dezutes ir i kelione Anupriskes manes laukia, bet galvoju nejuokinsiu zmoniu, pavalgysiu masinoje :). Isverciau visa o vienkartiniu irankiu nerasta, drauge siunciu i picerija sauksto :D, ji man ji atnesa o as jau veluoju 30 min pavalgyti. AAtsidarau savo maistuka ir kertu:DDD, o protingi zmones sako kalba :DD. Mano drauge moteriskei is kaires ir is desines sako kad pas mane dieta, tada galiausiai pati susigundziusi papraso paragauti, ir sako labai skanu :D. Man baigiant valgyti atnese picas, kepti koldunai, bulvyniai blynai su grybu padazu ir nuostabiausi crosanai su lasysa sumustinukai :DDD....Ir as atsilaikiau, nes buvau pavalgiusi ir labai dziaugiuosi savimi.
2014-09-23 12:17:27
Na, tu drąsi, aš taip negalėčiau :) ne todėl, kad labai norėčiau tų picų ar koldūnų, bet kažkaip nemandagu valgyti, kai kažkas kalba ir apskritai, ką žmonės pagalvos. Aišku, gal čia mano vidinės problemos, bet kreipiu dėmesį į kitų nuomonę, kitaip tiesiog negaliu :) be to, mano toks darbas, kad turiu daug komandiruočių, nemažai klausimų sprendžiama prie pietų stalo, kokteilių, vakarėliuose ir pan. Ofise taip pat neturime virtuvėlės, o lėktuve tuo labiau nepradėsiu traukti dėžučių. Todėl iš karto nusiteikiau, kad nukrypimų bus, bet man nėra poreikio svorį numesti staigiai, svarbiausia - visam laikui :)
2014-09-23 12:38:18
as taip pat negaliu atsispirti maistui kurio galiu paragauti gal but gyvenime tik viena karta. ir as tai laikau priklausomybe maistui :) nu bet ka as kalta jei turiu tokia galimybe :) nia ? taip pat saves nekaltinu ir pritariau kad tai nera didele nuodeme :)) tfu tfu tfu kad neprisikalbejus
2014-09-24 17:24:58
As nutariau maitintis sveikai, ismokti maitintis sveikai, ir man dzin kas ka pagalvos:DDD. Atsibodo galvoti apie kitus, laikas apie save pagalvoti
2014-09-24 21:06:07
Sveiki, o aš dažnai persivalgau vakare ir nieko su tuo negaliu padaryti, gal kas turite patarimų ?
2014-09-24 23:21:20
patariu vagyti diena o vakarui rasti uzsiemimu ;) bent jau as taip stengiuos
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS