Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Conti pasikeitimai

2014-06-10 15:46:46
Gal jūs ir teisios iš vienos pusės, šeštadienį tikrai daugiau galimybių leisti sau nueiti į kavinukę ar pan. Bet šventės man nėra itin rizikingos dienos. Pas mus kažkaip tų stalo balių nebūna, o kadangi nevalgau mėsos per šventes lieku ne tik nepersivalgiusi, bet ir nedavalgiusi :D Per visas kalėdas ir vėlykas visada pametu svorio :D Ir šią vasarą nenusimato nė vienų vestuvių/krikštynų, bet užtad penkis šeštadienius turėsiu varžybas, kas reiškia kavos puodelį ryte ir vieną užkandį vakare. Tokios dienos irgi atrodo visai ne pagal planą, bet ir lucky day jas sunku pavadinti :) Per visą dietos laikotarpį jau turjau du tokius šeštadienius ir po jų labai sunku susivaldyti, realiai visa savaitė susigadina su visokiais "mažais kąsneliais".. Negaliu apsispręsti kaip geriau padarius. O kaitalioti lucky day dieną kiekvieną savaitę turbūt irgi būtų ne variantas..
2014-06-16 13:59:39
Taigi, praėjo dar viena savaitė. Vasarą negaliu gyventi be ledų, taigi beveik kas vakarą suvalgydavau po porciją, nors viso kito stengiausi prisilaikyti tvarkingai. Bendro minuso ne tiek ir daug -0,8 kg. Ir po centimetrą nuo šlaunies ir nuo krūtinės (nee...).

Rezultatai per visą laiką:
Svoris - 79 kg (-4,5)
Krūtinė - 88 cm. (-2)
Liemuo - 71 cm. (-4)
Klubai - 109 cm. (-4)
Šlaunis - 62 cm. (-3)
2014-06-16 14:34:23
Šaunuolė! Aš galiu gyventi be ledų ir prieš užsiregistruojant čia jų labai retai valgydavau.. Bet per dvi savaites, kai turėjau lucky day, būtinai suvalgydavau ledų :D :)
2014-06-17 15:00:02
Kai negalima, labiau norisi, ar ne? :) Vis tik labai gerai, kad čia dieta nurodo tiksliai ką valgyti. Grįždama iš darbo žiauriai užsimaniau ledų ir parsinešiau namo visą dėžę, bet pirmiau suvalgiau varškės kokteilį kaip priklauso ir po jo jau nieko nebūčiau įtalpinusi į skrandį :) slapčia tikiuosi, kad vyras bus sudorojęs ledus ir šiandien pagundų nebebus :D
2014-06-17 15:49:32
Conti, esi šaunuolė :) Gražūs rezultatai, na o dėl ledų, tai tikėkimės, kad tavo vyras juos jau bus sudorojęs :)
2014-06-18 07:15:08
Conti, nu tikrai, kai galėjau valgyti viską, nekilo toks noras, o dbr velniškai noriu :)
2014-06-18 09:30:41
Tai kokia ledų istorija? Vyro skrandyje? :)
2014-06-22 10:49:39
Ne, ledai vis tik atsidūrė mano skrandyje :D visa savaitė vėl buvoo labai išderinta, nes du vakarus turėjau renginius, penktadienį visą dieną mokymai, kur visas maistas buvo pica arba nieko.... Nevalgiau daug, bet maistas ne iš sveikųjų, tai gavosi, kad nenumečiau nieko, bet bent vienas cm nuo klubų vis tik dingo, tai vis į gera :)
2014-06-22 11:29:56
Joooo, disciplinos trūkumas ir mano pastogėje :) Ir viskas prasidėjo ketvirtadienį. Ketvirtadienį gavom lauktuvių iš Lietuvos rūkytų lašinukų, juodos duonos ( kvapas pasklido po visą namą, tris dienas negalėdavau ramiai praeiti, šiandien jau ramiau :) Tą patį ketvirtadienį buvo paskutinė mokslo metų diena, tai ta proga iškepiau pyragą, kas be ko valgiau :) Ir dar, nuo to smagaus ketvirtadienio suvalgydavau po ledą. Taigi rezultatas: pliu beveik keturi kg. Siaubas! Namiškių reakcija rami, sūnus pasakė, nesimato kad priaugau svorio, gal svarstyklės sugedo :) Tai va, dabar reikės kariauti su savo norais....
2014-06-22 21:58:32
Betgi negali būti, kad per keturias dienas grįžo keturi kg :O Gal tie lašiniai buvo sūrūs ir vanduo organizme užsikaupė? Arba gal pms? O gal tikrai svarstyklės sugedo? Nes dėl trupučio papildomo maisto nešoka šitaip nenormaliai svoris..
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS