Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Tikslas - 5 kg

2014-07-08 12:31:02
Aš taip pat startavau visai neseniai, nuo Liepos. Ugis 164, svoris stare buvo 59kg., na dabar jau 58,3kg. Anksciau dar pries pora metu sveriau iprastai 54-53 tai sitie priaugti kg, tikrai nedziugina. Noriu numesti iki kokiu 52kg. bet svoris nera pats didziausias tikslas, svarbiau apimtys. Su sportu nesipykstu, bet mityba tikrai reikia priziureti. Kad ir kiek sportuociau, jei sito kls. nesusitvarkysiu, tai presas ant pilvo taip ir liks po riebaliuku sluoksiu. O as nemeluosiu noriu tikrai dailios figuros.
Visu svarbiausia pakeisti gyvenimo buda, ismokti sveikai maitintis, nes jei nieko nekeisiu dabar, tai dar po keliu metu, taip kas metu po pora kg. priaugdama jau ir 70kg. pasieksiu, o as to tikrai nenoriu :)
2014-09-10 10:05:27
Šaunu, kad ir tu susiimi kol dar laikas :) kaip sekasi mesti svorį?
2014-09-10 12:37:39
o kad man tik 5kg reiktu numesti :) buciau laiminga :) bet uzsiauginau lasinukus ne per diena, tai ir pavargti reiks ne valanda ir ne diena o kur kas daugiau.... :)
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu