Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Vanesos dienoraštis

2014-05-07 22:28:02
Sveiki visi kilo.lt gyventojai. O ziuriu cia jusu nemazai ir dar toookiu aktyviu :) Mano istorija kol kas liudnoka, cia esu jau beveik menuo ir rezultatas -1kg. Aisku, labai jau simuliuoju. Mityba man cia is vis kosmosine, nelabai ir laikiausi - sunkiausia man nurodytu laiku pavalgyt, nes tempas su dviem mazais vaikais tai ujujuj...ir pastoviai besisukant tarp tu kosiu, sriubu nu niekaip neina neragaut ka duodu vaikams :) o pabaigoj aisku nu kaip ismesi tuos kelis kasneliu likusius...
Bet viskas, nuo vakar susiemiau. Nutariau, kad gaila bus ismestu pinigu uz 3 men, taigi prisipirkau produktu i prieki 3 dienom ir siandien visa diena grieztai nenukrypau nuo plano. Galiu pasakyt kad jauciuosi sotesne negu visada, o vakarienes viso pakelio varskes su 2 bananais niekaip neiveikiau, nei puses negalejau suvalgyt. Nu bet ziuresiu kas cia gaunasi grieztai laikantis toliau. Su sportu paprasciau, nes taip nusilakstau + pora kart sav jogoj prasitampau. Bet vis tiek manau reikia daugiau judesio. Bandysiu siulomus pratimus daryt ir gal dar pavyks pajungt begiojima rytais, kol vyras neisvaziaves i darba. Mano tikslas 65 kg. Cia mano maximalus ribinis svoris, tai nors ji pasiekt noriu. siuo metu 71kg :( Yra dar daug ka veikt.
Pasiskaitinejusi cia forume jusu istorijas ir dziuginancius pasiekimus as irgi nutariau pati cia rasyti kasdiene mityba + fizine veikla, kad paciai butu lengviau atsekt, kas stabdo visus reikalus.
Taigi, siandien diena esu patenkinta :) Ryt per mazyles pietu miega sportuosiu.

Siandienine mityba:
9 - 3 kukuruzu trapuciai su margarinu+kava
12 - 2 obuoliai
15 - kepta vistiena su darzovem
18 - pomidoru ir paprikos salotos
20.30 - varske su bananu ir cinamonu (maziau nei puse porcijos)
2014-05-08 21:39:42
9 - varske su bananais ir cinamonu
12 - 2 obuoliai
2 - virta vistiena su darzovem
18 - damusiau vaku sriuba ( puse dubenelio)
19.30 joga

Dziaugiuosi sia diena, ryte ziuresim, koks rezultatas svorio :)
2014-05-08 22:26:18
Joga vietoj vakarienės ar kaip čia?? :D
2014-05-08 22:54:14
as labai kontroliuoju savo laika valandom, niekur neiskrypstu is laiko, esu ipratusi i laikrodi ziureti ir skaicuoti kas kada kaip kiek :) tad su mityba kol kas nera kliuciu, rytoj i miesta visai dienai, ir maistukas paruostas jau stovi..ir visai nesudetinga, nors is pradzoi masciau kad sunkoka bus, jei i miesta isvaziuoji...na aisku grizti velai vakare..salta maista galiu valgyti todel kliuciu nera... palinkesiu dideles sekmes ir visada skaiciuoti laika...
2014-05-09 09:31:54
mild, taip gavosi kad jogos trenoruote baigesi 21 val, grizusi jau tik apie lova svajojau, tai nebevalgiau jokios vakarienes, o tiesiai i lova :) be to vakariene reikia valgyti likus 2-3 val iki miego. o as dar nuo sriubos ir visokiu uzkandziuku jauciaus soti. kol kas man sunku su tuo maistu labai. as visai nejauciu kad imetu kazkoki kasniuka nuo vaiku, kai atkisa, kad nebenori :)))susigriebiu tik jau nurijus:))) bet siandien tik trecia diena, iprasiu, manau.
O su laiku tai taip, reikia labai skaiciuoti ir planuoti is anksto. Pazadu stengtis :)
2014-05-09 09:33:39
Be to, siryt svoris nei trupucio nesiskiria nuo vakarykscio ryto :( Kazin ar ne del skysciu???Nes 2 l isgerti per diena- buvo didziulis issukis man.
2014-05-09 10:15:31
as skysciu nepajegiu isgerti , vandens ta prasme, bet jei geri zalia arbata be cukraus tada iveikti daug galiu,...
2014-05-09 21:53:28
8.30 - Kava+ 4 kukuruzu trapuciai su margarinu
12 - Virti brokoliai
14 - Salotos su pomidoru ir avokadu
16 - Kava + sokoladas 280 g. (ujujuj...niekaip neatsispyriau)
19 - Salotos su tunu ir kiausiniu
20 - 40min rekomenduojamu pratimu namu salygomis

Butu visai nieko, jei ne tas sokoladas :) Rytoj pasisversiu ir pasimatuosiu apimtis
2014-05-10 10:50:07
Sveiki,o margarina jums kilo.lt parekomendavo valgyti? Kazkaip keista juk margarinas yra labai nesveikas dalykas ( produktu to nepavadinciau ) As jau kokie 4 metai jo net neperku.
2014-05-10 12:50:37
Patariu po šokolado tikrai nesisverti, nes naivu būtų tikėtis, kad po tokios porcijos svoris bus nukritęs, tai tik dar kartą save nuliūdinsit. Geriausia į kasdienius rezultatus nekreipti dėmesio ir svertis kas savaitę ar bent kas keletą dienų. Nenukrypkit nuo meniu ir tikrai viskas bus gerai, o nepastebimi kąsneliai iš tikro yra pats didžiausias blogis..
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS