Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Sigitos dienorastis :)

2014-05-03 12:40:59
Sveiki visi !!! Na ka as jau cia savaite,matau visi aktyvus ,turi savo dienorascius ,tai ir as tada neatsiliksiu :) tai vat ,pradejau so 84 kg,o dabar jau 81 kg :) Jau kaip pirmajai savaitei super. Maitintis sekasi tikrai gerai,darau viska kaip turi but ,i sporto kluba tris dienas,ir jau paprasiau ,kad prijungtu dar viena dienele :) Nes pajauciau koki malonuma duoda sportas!!! Tikiuosi,kad neisgaruos sitas mano entuziazmas :)))
2014-05-03 15:07:44
Laba, ir aš esu naujokė, rašanti pirmąją žinutę:) Tik rezultatais dar negaliu džiaugtis, bet tai natūralu, pernelyg mažai laiko praėjo.
2014-05-03 15:08:53
Super, labai geras rezultatas :) Startavau su beveik tokiu pat svoriu, bet 81 kg pavyko pasiekti tik dabar, po trijų savaičių. Sėkmės!
2014-05-03 16:15:02
Aciu merginos!!! Tikiuosi ,kad ir finisuosime su paciais geriausiais rezultatais!!!!! Linkiu visiems sekmes!
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS