Mityba

/

Sveika mityba

/

Neturiu laiko gaminti!!!

2014-01-21 14:44:19
Dėl to gaminimosi iš vakaro, aš irgi taip darau, bet tada kyla dilema: šildyti tą maistą biure ar valgyti šaltą?? Šalta mėsa ar žuvis nėra itin skanu, o ir norisi per pietus kažkokio šilto maisto, bet mikrobangų krosnelėje šildytas maistas irgi negerai... Būtų įdomu sužinoti kaip jūs sprendžiat tokią bėdą? :)
2014-01-24 12:27:33
Taip, nors ir mikrobangėje šildyti nėra sveika, tačiau bus sveikiau valgyti šildytą maistą nei šaltą, kadangi taip apkraunate virškinimo sistemą bereikalingu darbu "maisto sušildymu skrandyje, kad būtų pradėtas virškinti".
2014-01-24 12:36:37
Kitas pliusas tas, kad maistas gamintas namuose daug vertingesnis už tą kurį ruošia kavinės ar restoranai, kadangi namuose galite patys reguliuotis ingredientų ar prieskonių kiekį, kai tuo tarpu, kavinėse viskas ruošiame bendrai žmonių masei, neatkreipiant dėmesio į leistinus produktus Jūsų dietoje :)
2014-01-24 14:52:50
sveiki, norėčiau paklausti,o kaip su sriubos valgymu, niekur dietoje pietums nerodo, gal nesveika?
2014-01-29 11:03:35
Sriubos yra sveika, tačiau turi būti tinkamai paruoštos ir turi turėti savo laiką - priešpiečius, arba pavakarius. Tokiu būdu ragaukite dietines sriubas nors ir kasdien. :))
2014-02-08 13:30:16
nezinau kaip su tom mikrobangem, bet man aiskino taip (nes pati darbe galiu sildyti maista tik mikrobangej):
mikrobange sildo maiste esanti skysti. jei idesit sausus makaronus, tai jie niekada nesusils. niekada. tad realiai nera mikrobangej jokiu stebuklu. aisku sviezias maistas ir geresnis, ir gardesnis. bet mikrobange nemanau, kad yra kazkoks didelis blogis. tai tik technologija :)
o zinant, kad per diena nors karta reikia valgyti silto maisto, nes taip skrandziui geriau (sako ta, kuri pastoviai turi bedu su skrandziu ir daktarai prisake valgyti nors karta dienoj silta maista).
aisku gal kas ir nesutiks, bet kaip sakant turiu salygas kokias turiu ir is to bandau isgauti kuo didesne nauda :)
2014-02-09 11:15:40
Kai kuriuos dalykus pasigaminti, tai nereikai daug laiko. Pvz., išsivirti ar išsikepti kiaušinį. Kiaušinį kepu apskritai be riebalų - išleidžiu šaltoje keptuvėje, uždengiu dangčiu ir palieku ant mažos ugnies. Svarbiausia nepamiršti, kad kažkas kepa ar verda virtuvėje :) Taip pat mažai laiko užima žuvies ar mėsos kepimas orkaitėje. Paprastai lašišos ar vištienos nusiperku daugiau negu reikia vienai porcijai, tai lašišą apibarstau prieskoniais, suvynioju į folgą ir dedu į šaldiklį. Vėliau tiesiog dedu į orkaitę ir kepa. Taip pat skanu ir daržovės keptos orkaitėje folgoje. Paruošimas trunka labai trumpai, nebent labai mažai būnate namuose ir net neturite laiko laukti, kol iškeps. Dar anksčiau garpuodį naudojau, tai irgi sumeti į vieną skyrelį žuvį, į kitą daržoves ir verda sau.
2014-02-09 16:05:15
Namuose darbo dienomis nebūnu 6.30-21.30, gaminti nemėgstu. Norėdama maitintis sveikai, turėti sportiškesnį kūną ir jautis gerai - pasiteisinimų nematau. Renkuosi tokį maistą, kurį galima pagaminti gana greitai, pirmai savaitės pusei didžiąją dalį maisto pasigaminu sekmadienį, kitos savaitės pusei - antradienį ar trečiadienį vakare. Susidedu lauknešėlį ir nešuosi į darbą. Vakare valgau tai, ko gamint nereikia - varškę.
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu