Apie viską

/

Apie viską

/

Kaip taisyklingai matuoti liemens apimtį?

2014-05-01 23:17:37
Atsiprašau, jei tokia tema jau buvo, bet iškilo toks klausimas - matuojant liemenį, ar reik pilvą visai atpalaiduoti, ar įtempt presą? atpalaiduoto pilvo matmenys kinta priklausomai nuo to, kiek prisivalgęs/prisigėręs ir pvz rytais atrodau žymiai geriau, o vakarais, jau atsikiša pilvas, nors tikrai nebūnu prisivalgius.. kaip čia daryt? :)
2014-05-01 23:59:26
o man idomu ar matuoti oer liekniausia liemens vieta ar kaip? nes as pvz matuoju zemiau liekniausios vietos. beje atpalaidavusi (bet ne per daug :D )
2014-05-02 00:45:34
aš matuoju ties bamba, nes kur liekniau, tai nėr problemos :D

o tas "ne per daug atsipalaidavusi" tai ir yra man klausima - KIEK : ) nes kiekvieną kart gali pamiršti, kiek ten buvai atsipalaidavus ir rezultatai gali būti netikslūs..
kaip juos patikslint būtų gerai sužinoti.
2014-05-02 11:47:44
Reikia matuoti per pačią ploniausią vietą, kitaip ką tie centimetrai parodys..
2014-05-02 13:54:09
Pritariu Conti :) tas pats parasyta matavimosi "instrukcijose" :)
2014-05-02 16:46:00
Yra viskas parašyta:)
http://www.kilo.lt/pagalba/dieta/bendri-klausimai
2014-08-13 23:39:24
na gal biski ne i tema, bet irgi apie matavimus :) ar jum kinta svoris dienos metu? ar as jau visai svarstykliu maniake darausi :) is ryto pasisveriu buna kokiu geru 0.5 kg maziau nei vakare :) bet, aisku, kas savaite pildant rezultatus ivedu rytini svori :))))
2014-08-14 09:30:09
aisku kad kinta :) taigi tu ir valgai visa diena ir vandeni geri ir i tualeta eini :)))) o jei labai daug valgai gali ir pora kg prisideti :)))))))
svori reikia fiksuoti tik rytini nieko nevalgius ir negerus
2014-08-14 11:10:16
aciu, Lelija :) rytinis svoris dziugina :) nors sia savaite minusiukas minimalus, bet visgi minusiukas :)
2014-09-28 18:03:52
o tai kurioj vietoj is tikro matuot? nes pvz pas mane vos vos virs bambos apimtis yra 108cm, o liemuo siauriausias yra auksciau ir skaiciukas yra 99cm
Rašyti atsakymą

Karščiausia vasaros nuolaida!
-75%
Akcijos laikas ribotas
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu