Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Evitos dienoraštis

2014-05-04 12:24:44
Evita aš kaip ir tu buvau labai skeptiška kai man sakydavo, kad reikia valgyti 5 kartus per dieną, tačiau supratau, kad mano bandymas valgyti tris kartus per dieną mano norimų rezultatų pasiekti nepadeda ir todėl nusprendžiau panadysiu ir jei bus mano tiesa valgysiu kaip valgydavay anksčiau tris kartus per dieną, tačiau pabandžiuosi valgyti 5 kartus per dieną pajutau , kad apimtys tebuklingai mažėja tai norėčiau tau pasiūlyti tiesiog pabandyti valgyti tokiomis porcijomis kokiomis patarė specialistai r žinoma linkiu stirpybės ir didžiausios sėkmės :D
2014-05-04 19:23:18
Pritariu Dzeinerai. Aš irgi skeptiškai iš pradžių žiūrėjau į valgymą 5k/d. Bet dvi savaites užsispyriau ir dariau viską sąžiningai ir rezultatas - 4 Kg. Tai va :)
2014-05-05 14:08:59
Ačiū visoms už palaikymą :) Kiek supratau iš jūsų patarimų, nors ir kaip keista,- teks bandyti valgyti 5k. dienoje :)
Dabar nesisveriu, trečiadienį bus savaitė, kai aš čia, tada pasidalinsiu savo džiaugsmu arba liūdesiu... Tikiuosi, viskas bus gerai ir dar kartą ačiū už palaikymą, tai labai įkvepia! Džiaugiuosi, kad jums visoms taip sekasi mesti tuos nelemtus kilogramus ;)
2014-05-07 13:01:05
Na, mano pirmos savaitės rezultatai nelabai džiuginantys- -1,4kg... Tie patys, kuriuos numečiau pačią pirmą dieną, kai beveik badavau. Vėliau pradėjau valgyti pagal sudarytą meniu(bent jau stengiausi:)), ir svoris pradėjo atauginėt po 2-300g kasdien!!! Gal tai normalu- niekad nesu valgiusi tiek kartų per dieną ir tokiomis porcijomis!
Sportuoju kasdien, bent minimaliai. Dvi dienas pasportavau iš peties, ir pasiekiau pirmos dienos rezultatą- -1,4. TIK... Bet džiugina bent tai, kad liemes apimtis sumažėjo net 4cm, klubų- 2cm. Žiūrėsiu, ar kas keisis kitą savaitę, nes svorio pakitimai tai visiškai nedžiugina :(
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS