Mityba

/

Sveika mityba

/

Asmeninė ir šeimos mityba

2015-06-17 18:11:23
Aš vyrui ir vaikams gaminu atskirai negu sau. Gal ir kyla noras paragauti, bet atsilaikau. Nieko labai jau ten skanaus jie nevalgo: blynus, makaronus, karštus sumuštinius, tą pačią vištieną su riebiu padažu ir ryžiais, o aš be nieko. Košę galiu virti visiems bendrą, tik sau su vandeniu, o šeimai pieno įpilu po to, kai savo dalį nusiimu, sviesto įdedu. Vaikų trys, viena labai išranki valgytoja, tai įpratau gaminti kartais ir po kelis patiekalus.
2015-06-22 11:09:36
Mes valgom tą patį, tiesiog tiem, kam neaktualu mesti svorį, prisideda papildomai druskos, užsipila kokio padažiuko :)
2015-08-12 10:32:03
Mano ir antrosios pusės mityba visada labai skirdavosi - jis labai didelis mėsėdis, o aš visada labiau žiūrėjau į žolę ir, deja, saldumynus. Kai pradėjau gaminti pagal kilo.lt valgiaraštį, mes iš viso nutolome kardinaliai, nes didžioji dalis siūlomų patiekalų jam iš viso nepatinka (višta ir žuvis nėra mėsa... o šviežios daržovės be jokių padažų ar tik su aliejukų yra iš viso nesuvokiama). Vieną vertus bandau susiimti ir tiesiog gaminti atskirai, bet žinot, ką pajutau? Gal tai tik mudviems, tačiau panašu, kad toks maisto atskyrimas ir mus tarpusavyje tolina... Mąstau, kaip gražiai vyruką palenkti, kad reiktų ir jam sveikiau pasimaitinti (nepakenktų numesti kelis kg ir jam)?
2015-08-12 10:47:48
Pasirodo man labai pasiseke, nes mano vyrui sveikas maistas patinka labiau nei man. Na tik jis megsta ir gali valgyti sausainukus, ar namie keptus pyragus, o as atsisakau :) Jam patinka sviezios darzoves, zuvi gali valgyti kasdien, koses rytais irgi labai patinka, o ir kokteiliuka su varske ir selenomis geria su manimi :) Sunui toks maistas nelabai... jis galetu maitintis picomis, hamburgeriais, bet atskirai jam negaminu, turi valgyti kas pagaminta :) Dabar pagalvoju, kad jei mano vyras manes nepalaikytu, valgytu kitaip, tai mane erzintu ir gal blogintu net santykius...
2015-08-12 19:54:29
Ka gi, panasu, kad mano seima netradicine. Musu namuose gamina vyras. Rytais as keliuosi pirma, visi miega. Pusryciauju viena. Kai griztu is darbo, visi jau pavalge. Dukros sugeba tai pat save pamaitinti. Savaitgaliais gaminu as, sau atskirai. Sekmadienis lucky day, tai visi valgom ta pati.
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS