Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

lady dienorastis

2014-04-28 14:35:06
per tris savaites numeciau net 3 kg. :-) is tiesu nemaniau kad sis projektas bus efektyvus , bet po truputi pradedu isitikinti, kad is tiesu kad tai veikia. :)
Kai pati viena sportavau ir nesilaikiau jokio mitybos plano tai po treniruotes jausdavausi išvargusi ir išalkusi. taigi grįžusi namo iškart puldavau sočiai pavalgyti ir miegot. Taip sportavau 4 mėn ir priaugau net 5 kg.
Dabar kai prisijungiau prie šio projekto iš kart pastebėjau rezultatus. Po sporto jaučiuosi gerai ir energingai, o mityba neapsunkina mano organizmo. Nors pirmaja savaite nenumeciau nei vieno kilogramo, taciau kai kita savaite pasistengiau po sporto (vakare ) nevalgyti nieko , nabent tik koki vaisiu ar kazka labai lengvo uzkast, tada numeciau 1 kg.
Dabar sveriu 56kg , tikiuosi dar numesti 6kg ir išryškinti raumenukus :-)
2014-04-28 15:33:17
Lady, malonu girdėti! aš taip pat per dvi savaites jau numečiau 4 kg..:) kažkas neįtikėtino. ypač turint omenyje, kad valgau 5 kartus per dieną, pakankamai nemažai ir skaniai. niekada nesijaučiu alkana, o svoris krenta. :) Rezultatai - didžiausia motyvacija!

sėkmėėės judant toliau ;)
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu