Sportas

/

Svorio metimas, riebalų deginimas

/

Čijos sėklos ir kiti natūralūs priedai, padedantys mesti svorį

2016-05-25 10:22:58
Aš tai galvoju, kad naivu tikėtis, kad valgant sėklas įvyks stebuklas. Neįvyks. Bet į organizmą geriau dėti sėklas, kurios turi kažkokių gerų savybių, nei dėti visiškai nieko vertą maistą. Tad aš už tai, kad tikėti jų nauda ir vartoti. O be to, galima pasiruošti visai skanų desertą, chia su uogom labai puikiai pasitarnauja kai jau labai norisi kažko kito :) Man tai visai patinka ta jų „buožgalviška“ konsistencija kai jos išbrinksta :D
2016-05-25 14:03:22
Taigi pasižiūrėjau - čija sėklos per 12-a savaičių nepakeitė riebalų kiekio daugiau negu placebas (Egras, A. M., Hamilton, W. R., Lenz, T. L., & Monaghan, M. S. (2010). An evidence-based review of fat modifying supplemental weight loss products. Journal of obesity, 2011.)
Kas šiek tiek veikia tai chitozanas, Pyruvatas (Pyruvate) ir irvingia gabonensis, bet ir tai su klaustuku :)
2016-11-11 22:27:40
as vartojau chia seklas taip - is vakaro viena nepilna valg. sauksta chia iberiu i stikline ir uzpilu vandeniu, ryte ismaisau ir viska isgeriu (vietoj stiklines siaip vandens). Dabar kuri laika to nedarau - skirtumas yra, nes su chia i wc eidavau dazniau ir geriau, kai nevartoju, reciau ir ne taip gerai. Isvada - asmeniskai man ir vyrui, greitesniam virskinimui chia tikrai padeda.
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS