Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Energy dienoraštis

2014-04-16 15:07:51
Taip ir maniau, kad barsies :P

Beje, aš PRADĖJAU jeigu ką :)

Galų gale pradeda aiškėti, ką tos raidės ant apatinių reiškia :/

Gerai, jau gerai, einu prie darbo.
2014-04-16 15:24:49
Sekmės energy ;)
2014-04-16 20:53:55
jei čia apie mane - tai aš nesibaru, aš čia taip bandau palaikyt, jei neveikia - keisiu taktiką....
Hi Hi Hi nieko aš nekeisiu, nes aš čia taip save palaikau...
Laikykis viskas super ... man irgi sunku :D
SĖKMĖS
2014-04-16 22:31:30
VISIEMS SUNKU:D Klausykit, vakar užmačiau super frazę - jei sulieknėti būtų lengva, visi būtų liekni. Paprasta, bet kaip teisinga!
2014-04-16 23:43:47
Nieko nekeisk, Mju, padeda ir veikia :)
Noriu pasidžiaugti - kokia aš skanią dietą gavau!! Ar jums irgi taip viskas skanu? :D
_AnoVI_, taaaip, dalykai, kuriais labiausiai žavimės, kaip taisyklė - sunkiai pasiekiami, kad juos kur galas.
2014-04-17 09:25:38
Taip taip - dieta superinė, skanu ir sveika :) ir lengvai pasiekiama :)
2014-04-17 09:32:49
Man irgi ši dieta labai skani. Ir tokių receptukų atradau, kurie labai patinka ir kitiem rekomenduoju :) Jei jau labai norisi ko skanaus, tai yra tokie dalykai kaip pieno kokteiliai su vaisiais :)
2014-04-17 12:30:41
Ir kaip sekasi? Aš trečia diena čia. Jaučiu, kad iš dalies badauju :) nors manydavau, kad valgau normaliai, turbūt išties tai būdavo 4 dienų norma :D ir tie +6 kg per žiemą atsirado ne tik nuo nevažinėjimo dviračiu :) labai tikiuosi, kad organizmas pripras prie mažesnių porcijų ir abstinencijos (nerealiai staigiai nutrauktas cukraus patekimas į organizmą). Man visi tie saldūs užkandžiai ar jogurtiniai pusryčiai netinka, nes nuo saldaus nesijaučiu pavalgius, man tai desertas, iškart po normalaus maisto :)
dėl tų odų susitraukimo, tai derinant sportą ir mitybą viskas vyks palaipsniui, tai nebus žiauru. Masažas būtų puiki prevencinė priemonė, o dar ir malonumas :) Oda trauksis dar ir po to, kai jau svoris nebekris, nes jo nebereikės mesti. Vyresniame amžiuje tai būtų sudėtingiau, bet aš irgi dar turiu vilties, kad atrodysiu, kaip 20ties :) man dabar 30 m.
2014-04-17 15:37:20
lung, ir aš čia tik 3 dienos, tai nelabai ką apibendrinti galiu. Kol kas gerai, rami jaučiuosi, žinau, kad laiko reiks daug, kažkaip psichologiškai nusiteikiau. Dėl tų saldėsių - man tas pats - kai esu alkana, nenoriu saldaus maisto. Bet, matei, ten galima pakeisti receptuką pagal savo skonį.
Šiandien tiek daug darbo turėjau, kad ir priešpiečius, ir pietus praleidau, dabar tik gaminuosi.
2014-04-17 22:45:40
Aš rytais keliuosi daug ankščiau ir gaminuosi visą maistą. Tik vakarienę namuose vėl atėjus valgau. Pasikeičiau jau beveik visą savo dietą, nors, sako, geriau to nedaryti, bet nenoriu būti labai nelaiminga :)
Dar man lb sunku į tai įsijausti. Vis bijau,kad ne dėl to, jog noriu, o u-simiršusi ką nors nederamo suvalgysiu, gamindama paragausiu. Vakar viriau šeimai sriubą, pyragą kepiau ir nė nežinau, koks viso to skonis :)
Rašyti atsakymą

Paruošk kūną vasarai su KILO.LT
6 mėnesių lieknėjimo programa vos už €100 €50
Vėl pasižadėjai naujais metais sportuoti, sveikiau maitintis ir numesti svorio? Nori iki vasaros pasiekti tobulas kūno linijas? KILO.LT specialistai paruoš individualius mitybos ir treniruočių planus jūsų tikslui pasiekti, prižiūrės, konsultuos bei lydės jus tikslo link.
Su KILO.LT profesionalų komandos paruoštais individualiais planais, nesunkiai pasieksi norimą tikslą iki vasaros! Neatidėliok!
50% Nuolaida
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu