Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Energy dienoraštis

2014-04-15 16:17:11
nevalgyk, nesigailėsi, pasakau sau silpnumo akimirką... ;)

Po ilgų svorio auginimo metų nusprendžiau (prieš savaitę), kad nelabai gerai atrodau. Kai pradėjau girdėti savo šnopavimą vietoje kvėpavimo, supratau, kad tai turbūt kažką negero reiškia. Pasisvėriau - nuojauta neapgavo, dar keli kg ir sversiu vieną dešimtąją tonos!! Taigi...

Labas visiems,

aš Energy (nelabai limpa man tas optimistinis pavadinimas, bet pagalvojau, kad derėtų pasivadinti kaip nors įkvepiančiai :) ).
Sveriu 92 kg, esu 173 cm ūgio ir 31 metų amžiaus.

Šiandien čia prisiregistravusi ir įveikusi savo pirmąją treniruotę, pagalvojau, - įdomu, jei daryčiau viską viską, ko reikia tapti sveikai-lieknai-gražiai - ar man tikrai pavyktų?

Prisiekiu stengtis, labai stengtis.
2014-04-15 21:23:23
Pavyks 100 proc. jei viską viską darysi... stiprybės, sėkmės ir nepamiršk priesaikų :D
2014-04-15 22:27:18
Ačiū, Mju :) Mane jau nuo šiandien paveikė "naujoko" sindromas, stebiu tinklalapį visą dieną, dietos laukiu (dar nesudarytas mano valgiaraštis), nekantrauju visko imtis iškart ir greitai :D
Žinau, reiks daug ištvermės. Gerai, kad čia daug tokių ištvermingų, semiu patirtį, gal kažkaip prisitaikysiu... :)
2014-04-15 22:34:01
Labas! aš irgi dar labai šviežia. viskas dar nauja, smalsu, įdomu. tikiuosi, kad visa tai neišgaruos ir sėkmingai pasieksiu savo tikslų. Laikykimės!!!
2014-04-16 08:21:43
Labas :) Sveika prisijungus ! ;) Sėkmės tau ir nenuleisk rankų :)
2014-04-16 08:40:09
Energy, labai geras vardo pasirinkimas, tai tarsi tau kroviklis, kai visi kiti paskęs savose bėdose :) o sindromai gydomi - aš pirmą mėnesį, net neskaičiau forumų, nes mane labai ne kaip veikė, dabar kai jau žinau, kaip veikia sistema ir kai susivokiau kur man reikalinga pagalba - tai ir pradėjau reikštis - SĖKMĖS sulauksi valgiaraščio ir viskas OK bus ir jau yra, nes tu čia :)
2014-04-16 09:11:25
sveika prisijungus,viskas tau pavyks,tik reiks idet pastangu is savo puses,o palaikyma is cia tikrai gausi garantuotai:) nors kartais geriau suveikia spyris i sikna,:) zinau is savo praeities,mano svoris dabartinis kaip tavo,nors jau nuridenau 10kg,taigi sekmes,
2014-04-16 09:19:43
Sveika, viskas tau pavyks, tik nenuleisk rankų, klausyk trenerių bei dietologų ir viskas bus čiki :)
2014-04-16 12:26:29
Sveikos merginos, ačiū, kad pasitinkate :)

Gavau valgiaraštį, valio.
Šiandien skauda kojas nuo sporto.

Dėl to grožio ir lieknumo yra toks dalykas... Bijau, kad numetusi daug svorio turėsiu dar ir daug odos :( Žinau, kad sportas odą daro elastingesnę, dėl kokių kojų ar nugaros nesijaudinu. Bet krūtinė... Dabar ji "G" dydžio (čia turbūt nuo žodžio GIGANTIŠKA :D ), o ten juk vien riebaliukai...
2014-04-16 13:31:03
va va, dar nepradėjau o jau bijau :))))) mano tai tik B (turbūt nuo žodžio BIŠKI) bet kaip man kad pasakė - nieko napadrysi, teks su tuo susitaikyti, o kai sulieknėsi ir jei nepatiks krūtinės dydis visada galėsi vėl priaugti...
nepergyvenk dėl odos, kadangi sveikai mesi svorį tai oda trauksis pamažu su visomis apimtimis :) va tik man labiausiai nepatinka, kad riebalai tirpsta nevienodai - tai pavyzdžiui ant šlaunų karts nuo karto atsiranda "duobės" tada su mediniu pasažuokliu (ratukai su kotuku) duše pavarinėju ir vėl išsilygina :) dirbk ir kaifuok :) viskas bus ok
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS