Mityba

/

Sveika mityba

/

Porcijos

2014-08-22 12:27:48
Ivona - painioji kcal ir kj. :)
2014-12-16 13:55:18
O jūs prieš gamindami viską sveriat kaip nurodyta receptuose, nes aš asmeniskai viską dedu iš akies ir visada gaunasi daugiau, tada porcijos tikrai kartais būna per didelės :D
2014-12-16 16:46:53
Aš tai sveriu. Daug laikiausi dietų ir visur sąžiningai dariau, nes kitaip nepasieksi tikslo. Tik man įdomu ar galima pietus keisti su vakariene?
2014-12-16 22:29:28
Na nežinau kaip tavo dieta bet pagal saviškę, tai negalima vakarienei daugiau baltymu mažiau angliavandenių, kas visiškai atvirkščiai per pietus.
O kodėl nori keisti? neskanus patiekalas? Nes receptų su panašiomis energetinėmis vertėm gali pasiieškoti Kilo.lt receptų skyrelį :)
2014-12-17 12:57:37
Norėjau keisti, nes per pietus nespėju pasigaminti. dirbu biudžetinėje įstaigoje, ten gi 45 min. pietų pertrauka. Namo einu pėstute, pirmyn-atgal 1200 m. tai sukišu viską greitai. Ekspertė parašė, kad jokiu būdu ne. Galima pasirinkti keitimą, bet keitimą reikia aktyvuoti, kad jie matytų ką valgai. Taigi esame sekami :-). Labai gerai, mėgstu griežtą tvarką:-). Sėkmės visiems!
Šiiandien gera diena. Aš čia tik savaitė, o jau 11! Liuks, gera motyvacija:-)
2014-12-17 15:09:47
Visus valgymus susižiūriu iš vakaro jei reikia kašką virti, kepti išsikepu iš vakaro susidedu visas porcijas į dėžutes ir kitą dieną tempiuosi į darbą. manau biudžetinėse įstaigose yra buitinės patalpos kur galima pavalgyt ir yra mikrobangė. :)
2014-12-17 15:14:45
per savaitę nusimetei 11 kg? :)
kažkas negerai :) kaip nori, taip, bet tiek lašinio per savaitę nenumesi. Vandenį "išstumti" įmanoma, bet tai atsilieps vidaus organams.
Kažkas negerai.
2015-01-04 18:31:20
tikriausiai vienuoliktoje vietoje, arb 11 taskų, bet jei 11 kg, tai tikrai noriu ir as :D
2015-06-15 18:46:21
Nežinau nei ką daryti. Man porcijos stipriai per didelės. Užtat mano kolegės džiaugiasi, nes paprastai vakarienė keliauja joms priešpiečiams :) Nesugebu tiek suvalgyti, o jei atsikeliu vėliau nei 6.30, tai ir i laiką netelpu, nes jau 21.30 ruošiuosi miegoti..Va ir lieka vakarienė. Na žodžiu parašiau ekspertei, bet atsakymo dar nesulaukiau... O jums sekasi viską sutalpinti?
2015-06-15 18:48:21
Tiesa, dar ir tarp šiu valgymu reikia 3800ml vandens susikratyti... Na 3000ml sugeriu laisvai, o paskutiniai 800ml jau kaip pavyksta..
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS