Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

juraistes dienorastis

2014-03-31 21:16:58
Sveiki..Pasmalsaudavau, ką rašote savo dienoraščiuose, bet ranka rašyti pačiai nekilo, atrodė, kad nėra apie ką. YRA! Esu čia kažkur trečia savaitė. Ypatingų rezultatų nėra, viskas darosi nuobodu, maisto racionas nesikeičia ir kažkaip ateina krizė...Tiesa, neseniai pradėjau sportuoti, atsirado paskata žiūrint į kitus bent jau. Kažkaip pasigendu trupučio daugiau dėmesio iš sistemos administratorių :/ Pinigai nėra tokie visiškai maži, o gaunasi, kad jie tik už pradinį variantą maisto raciono. Na, gal tik man taip atrodo. Įdomus tas mano organizmas: griežtai laikaisi - puikiai lyg ir krenta, tik bišky daugiau - viskas iškart grįžta... Kyla klausimas, ar įmanoma numest, tarkim, pasiekt tą norimą svorį ir nebegrįžt? ESU VISIŠKAI TIKRA, kad nuolat negalėčiau taip maitintis..pasiilgstu visokių eilinių dalykų. Na, atleiskit už mano pesimistiškas mintis, kažkoks noras išsilieti kilo turbūt :) Gero vakaro visgi! Ateina pavasaris, smagu :)..
2014-03-31 22:55:40
Labas:) Nieko tokio, pesimistiškos nuotaikos - normalu.:) Pas mane irgi tas pats, atrodo viskas stovi vietoje, bet iš tiesų taip nėra. Po truputėlį gražėja, stangrėja kūnas, ryškėja raumenys. Tačiau svoris nekrenta, drabužiai nelaisvėja. Tada ir apima tas pesimizmas:) Bet atrodo, kaip čia burbuliuosi, jeigu vistiek viskas tik į gera.
2014-04-01 08:36:45
Sveika juraiste :) Mano nuotaikos ir mintys lygiai tokios pat kaip tavo :( Esu čia nuo 02.21, bet rezultatai nuliniai. Su treneriu sumetėm bėdą ant skydliaukės problemų, bet...taip norisi irgi būti gražiai ir kad svoris kristų taip, kaip kai kuriems čia esantiems nariams...Sėkmės tau ir man, ir visiems kitiems ;)
2014-04-01 09:25:40
Labas rytas, damos ;) Ok, panagrinėkim mūsų klaidas, tarkim, kiek proc. laikotės sudaryto mitybos plano?
2014-04-01 22:57:46
Na asmeniškai aš jo laikausi gana tiksliai, jei procentais - tai apie 90:) Geriu kavą su liesu pienu, kartais suvalgau obuolį ar net kelis. Bet šitaip tiksliai tik pastarąsias savaites laikausi. Nes matyt jau pripratau. Taip pat būdavo po cheating day dieną nelabai tiksliai laikydavausi plano. Vakar išvis bandžiau iškrovą daryt (nepavyko:D), todėl greičiausiai suvartojau net daugiau kcal nei buvo nurodyta. Keturi obuoliai, jogurtas, sušis, želė, lašiša. Va tau ir iškrovos diena;))
2014-04-02 07:14:04
man tai neišeina laikytis:( nespėju, nėra kada....sako, čia neva ir psichologė yra, bet kažkaip bent man tai nepataria nei ką pasako, vis siunčia automatinę žinutę - ar kas atsitikiko, paaiškinu, kad atsitiko, vėl tą pačią atsiunčia... nu jo... reklama šios programos tai žadėjo tą aną, suprantu, kad niekas už mane nepadarys, bet visgi....
2014-04-02 20:49:42
Taip, visgi...tokiam dalykui, kaip svorio metimas labai svarbi motyvacija...Čia ir registravausi, kad tikėjausi moralinio, "tikro" palaikymo. Gerai, kad su bendramintėm galima pasitart. Aš laikausi irgi apie 90proc., bet vis tolyn, vis įkyriau darosi ryte su terbom į darbą, likt vienai ofise su savo bliūdeliu :D Nieko, reik daugiau skaityt tų dienoraščius, kur gerai sekasi :)). Va, galiu pasigirti, šiandien sportavau stipriau nei įprastai, ir visai didžiuojuosi savimi! Išgėriau baltyminio kokteilio, skao, turėtų užtekti vakarienei, bet jau dairausi, ką čia suvalgius :)). Reikia daugiau užkandukų gatavų rekomendacijų...Sėkmės visoms, rytoj vėl iš pradžių! P.S. jei ką kramsnojat, skanaus ;)
2014-04-02 20:55:10
Mano motyvacija tai buvo atvaizdas veidrodyje po trijų mėnesių sėdimo darbo ir šokoladukų bei sausainių.:) Tiesiog turi ateit laikas, kai supranti, kad daugiau taip atrodyti nebenori.:) Manau dar ilgai laikysiuos, kad ir po gramą kris...Savijauta nepalyginamai geresnė. Negaliu patikėti, kad mano ankstesnė kasdieninė savijauta man budavo normali!:) Sėkmės, ir jokio skanaus:D Jau devynios beveik:D
2014-06-11 22:52:21
Paskutinė diena...!
Padėkos - ačiū už pradžią. Taaip, žinau, kartais paburbėdavau, daug ko man trūko ir tebetrūksta šitame projekte. Šiaip potencialas yra didžiulis, bet... Galbūt komanda silpna (neskaitant idėjinio vado yr lyderio Andriaus - jis superinis, o kitų taip ir nepajaučiau)? Tačiau dabar jau nebesvarbu. Dar kartą ačiū už PRADŽIĄ. Pradinis impulsas buvo, mėnesiuką tikrai gana sąžiningai laikiausi ir buvo visai smagu. Tačiau realybės niuansai išmuša iš vėžių. Šiuo metu gyvenu žymiai aktyviau, susitvarkiau mitybą, bet pagal "gyvų" pagalbininkų (trenerių, mitybos specialistų) patarimus. Ieškojimų kelias tik prasidėjo, bet tikiu - tęsis (sveikata šaukia). Tuo labiau dirbant tokį darbą kaip mano - virtuvės įrangos žaliavalgiams ir šiaip sveikuoliams pardavimuose. BET KOKIU ATVEJU - nuoširdžiai linkiu rasti savyje motyvacijos ir kantrybės!
Kilo.lt komanda - šaunuoliai už idėjas ir naujo projekto vystymą LT ;)
2014-06-12 16:16:02
Juraiste, džiaugiamės, kad išsiugdėte sveikų įpročių ir tikimės, kad jais vadovausitės toliau. Į Jūsų pastabas ir komentarus atsižvelgsime ir stengsimės tobulinti savo projektą, kad kuo daugiau žmonių taptų laimingi ir propaguotų sveiko gyvenimo būdą.
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu