Sportas

/

Bėgiojimas

/

Bėgiojimas

2017-01-09 14:22:56
Oho! Kiekviena diena..?
As du kart per savaite max. Buvau apsileidus truputeli tai tik sestadieni prabegau 5 km po keliu menesiu pertraukos.. Lamesta, kaip ir minejai labai sunku prisiversti.. :( ypac kai salta lauke, labai sunku kvepuot.. :(
2017-01-09 16:51:16
O man begimas atrodo sunkiausia sporto saka :D Pernai bandziau prabegti kelis kartus, pagal ta beganciuju lentele, tai nerealiai laukdavau tu ejimo minuciu. Aisku prabegus jausmas apima nerealus, tokia jautiesi palengvejusi, energinga
2017-01-19 09:20:33
Agulis - Taip, pasidariau kiekvieną dieną, nes man bėgti smagu ir nėra sunku (bent pirmus porą km), bet va išsirangyti iš šilto guolio ir eiti per sniegą bėgti yra sunkiausia dalis. Kol kas šiemet praleidau 1 dieną, prastai, bet stengiuosi neprarasti optimizmo ir toliau bėgioti. Šeštadienį pagarbos bėgime nubėgau 9 km daugmaž 6:30/km laiku, tai džiaugiausi savimi, nes tai geriausias mano laiaks šiais metais (net 2-3 km bėgdavau 6:45-8min/km greičiu).
Nora - jei niekada nesi bėgiojusi, tai bėgimas tikrai būna sunku, svarbiausia ir ko gero sunkiausia yra bėgti lėtai, ypač pradžioje, nes dažnas pradedantysis iškarto bėga greitai ir jau po poros šimtų metrų "miršta", bet jei pradėsi nuo tokio lėto atsipūtusio binzenimo, tai tikrai bus lengviau. O dėl džiaugsmo baigus, tai tikrai nerealu :) aš porą kartų esu pusmaratonį prabėgus, tai finišavus jausdavausi, kaip pasaulį užkariavus :) Visada sakau, kad ir kokios problemos yra gyvenime, prabėgus 20 km viskas pasidaro gera ir miela :)
2017-01-19 10:09:25
Kokia tu saunuole Lamesta :) O kaip ziema apsivilkusi begi? Ar kokius specialius batelius turi begimui per sniega?
2017-06-23 09:40:50
Pradėjau ir aš begioti :)
Juokais patarsiu isigyti šunį tiems kas tingi verstis iš lovos :)

Mano situacijoje šunį išvedu ryte ir vakare. Vistiek 20-30 minučių vaikštai, tai kodėl nepaverst to bėgimu? Ir man gerai, ir šunelis palaksto :)
Kolkas sunku, ilgai nesportavus, keli šimtai metrų, ir pradedi eit... Bet mažais žingsniais tikiuosi tai pavirs malonumu :)
2017-06-23 11:14:15
Bėgimas kaip sportas man labai patinka. Ypač trumpas distancijas žiūrėti per TV.
Gaila, kad mano sanariai neleidžia man bėgioti :(.
2017-06-23 11:14:20
Bėgimas kaip sportas man labai patinka. Ypač trumpas distancijas žiūrėti per TV.
Gaila, kad mano sanariai neleidžia man bėgioti :(.
2017-06-23 12:33:53
O aš atvirkščiai, bėgimo visiškai nemėgstu :) geriau jau greitesniu tempu prasieiti.
2017-06-23 13:10:47
Aš vaikštau dažniausiai miške, tai reikia labai susitelkti į tai , ką darau. Nes norisi visur pažiopsoti, paklausyti paukštukų, tai net nepastebiu, kaip pradedu vilktis, o ne eiti sparčiu žingsniu :).
2017-10-16 19:31:13
Sveiki ! :) prisijungiu ir aš prie kilo.lt ! Nereali svetainė bus matyti kaip toliau viskas rutuliosis :) Ar yra bėgiojančių ;3 Galbūt yra tokių, kurie planuoja bėgioti ir žiemą ? Kokius drabužius reikėtų rinktis ? Galvoju apie termo kelnias ir termo bliuskute. Bet ar uzteks tik tu drabuzeliu ? Ar reiketu dar ir ant virsaus kazko ? ;3
Bėgioju jau beveik mėnesį kiekvieną dieną! Nuo 3km iki 5km per dieną jau išbėgu(bėgu 40min). O penktadieniais bėgu ilgą atstumą(bėgioju lėtai nes tikslas sulieknėti). Pamilau šį sportą! Dėl to noriu tęsti tai ir žiemą, tačiau nežinau kokią aprangą rinktis :)
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS