Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Ramunės dienoraštis

2014-03-04 20:10:48
Sveiki :) esu dar vienas žmogus prisijungęs prie šio projekto. Mano siekis ne numesti svorio, bet tiesiog pradėti gyventi sveikai, turėti dienos režimą, kurio jau 3 metus neturiu. Valgau bet kada, tiksliau - kada turiu laisvą minutę, bet ką. Būdama 4 kurso studentė daug sportavau. Netgi labai per daug. Bet vėliau dėl sveikatos problemų - per dideli krūviai tiek sportuojant, tiek mokantis, bei laiko stokos - teko sustabdyti šią veiklą. O dabar pats laikas pradėti vėl gyventi sveikai! Prisijungiau prieš porą savaičių. Tą laiką nagrinėjau savo dietą, sporto pratimus, žiūrinėjau Jūsų pasiekimus. Taigi dabar, kai lyg ir susipratau kas ir kaip - pradedu savo sveikos gyvensenos etapą.
2014-03-04 21:05:03
Sveika prisjungusi ir sėkmės keliaujant tikslo link :)
2014-03-05 20:56:48
Malonu :)
tai ką gi. Mano rezultatai - dvi savaitės ir liko tik 55,5 kg. Pasisvėriau darbe. Baisu :D numečiau net 3,5 kilogramų. Manau, kad truputį per daug. Apimčių dar nesimatavau, bet kelnės kai kurios krenta. Hmmmm. Valgiau kaip nurodyta dietoje. Vienintelė bėda, kad šią savaitę labai sunku laikytis režimo. Šiandien tiek dirbau, kad nei pietų, nei pavakarių. Tik priešpiečius spėjau užkrimst, o vakarienė, kaip visada laiku :) Taigi stengiuosi toliau :)
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu