Salomėjos sėkmės istorija

Salomėjos rezultatai
Numetė
-16 kg
Prieš
80 kg
Po
64 kg
Tikslas: Sumažinti kūno svorį ir apimtis, sudeginti riebalus
Ūgis
170 cm.
Amžius
31 m.
Pokyčių grafikai
Nerasta
Deja, kol kas neturime duomenų.
Salomėjos atsakymai į Kilo komandos klausimus

- Salomėja, trumpai papasakokite apie save.

Man 31 - eri, visą gyvenimą turėjau viršsvorio (nuo vaikystės, bet tik šiandien sau tai galiu pripažinti), turiu aukštąjį išsilavinimą (čia žmonėms, kurie galvoja, jog tai tuštybės mugė ir tuo užssima tik kvailiai neturintys proto), dirbu versle  (tai reiškia, kad turiu itin mažai laisvo laiko, bet atrandu galimybę gaminti sau ir skirti laiko sportui), draugiškais Lietuvos orais sportuoju lauke ir tam nereikia papildomų išlaidų (čia tiems, kurie galvoja, kad sporto malonumas labai brangiai kainuoja), turiu daug papildomų veiklų ir pagundų (susitikimai restoranuose, baruose, klubuose ir vietose, kur gali "paslysti"). Esu eilinis statistinis žmogus, gyvenantis taip, kaip visi ir kvėpuojantis tuo pačiu oru.

- Koks buvo Jūsų tikslas? Ir kokius pasiekėte rezultatus?

Prieš metus tikslas buvo - 5kg ir įrodyti sau, kad esu tokia kokia esu ir reikia save mylėt tokią - kokia esu, nes svarbu vidus, protas, vidinis žavesys, fatališkumas ir kiti dalykai. O pasirodė, kad man pačiai tai buvo tik pasiteisinimas :) Pasiektas kūno rezultatas -15/16kg šiai dienai, -10-14 cm nuo visų įmanomų vietų, iš L dydžio drabužių puikiai atrodo visi M dydžio, kurie jau dažnai tampa per dideli ir su didele šypsena matuojuosi S dydį, sumažintas riebalinis sluoksnis ir padidinta raumenų masė, o svarbiausia, atrastas naujas pasitikėjimas savimi, meilė sau, aistra sportui (nors ir visą gyvenimą vis kažką sportavau, bet per metus išbandžiau bent 5 sporto rūšis/ kryptis), suvokimas, kad maistas, tai malonumas, bet padedant sau, o ne kenkiant. Supratau viena, kad ir kaip tai būtų banalu, jog geriau investuoti (ne materialiai) į save šiandien ir dabar nei sulaukus garbingo amžiaus perkant vaistus nuo cholesterolio, aukšto kraujospūdžio, dylančių sąnarių ar kitų bėdelių.

- Kas, Jūsų nuomone, svarbiausia siekiant padailinti kūno linijas?

Tikrai nenustebinsiu pasakydama, kad svarbiausia didelis noras, nes tik tada atsiranda ryžtas, išsikelti tikslai, kantrybė ir visos galimybės. Ir tam visai nereikia pinigų, prabangių sporto klubų, išskirtinių maisto produktų ir papildomo brangaus laiko, kurį mes visi taip branginame.

Kas yra KILO.LT?
Informacija
Primename, kad Kilo.lt publikuoja tik savo klientų nuotraukas. Visos nuotraukos, grafikai ir terminai yra tikri, todėl prašome gerbti šių žmonių ryžtą siekiant rezultatų. Įžeidžiantys komentarai bus trinami. Mokėkime pasidžiaugti vieni už kitus. Ačiū už supratingumą.


Narys gauna
Mitybos planas Jums bus sudarytas profesionalus mitybos planas, kurį kartu su dietologe galėsite nuolat tobulinti.
Sporto programa Sudarysime sporto programą nepriklausomai nuo to ar norite sportuoti namuose, ar lankysitės sporto klube.
Konsultacijos ir motyvacija Visuomet atsakysime į bet kokius su sveikata, sportu ir mityba susijusius klausimus asmeniškai Jums.


Susidomėjai KILO.LT? Nebeatidėliok rytojui!
Registruotis
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS