Sportas / Traumos / Ligos / Del sporto treniruočių
2015-05-14 16:39:09
Ar nepakenks mano stuburo išvaržai šios sporto treniruotes
2015-05-14 17:10:56
to paklausti turėtum trenerių :) mes mažai turbūt ką profesionaliai patarsim :)
2015-05-14 18:50:42
Sveiki, pildydada anketą uždėjai varneles ant savo problemų? Pagal tai sudarė treniruotę. Mano viena pažįstama, turinti stuburo išvaržą čia treniruojasi ir jai viskas gerai:-)
2015-05-22 23:30:29
As siuo metu irgi turiu sveikatos problemu ir nebegaliu eit i sale, tai paprasiau , kad sudarytu nauja programa namuose ir laukiu , ziuresim , ka pasiulys :)
2015-05-24 22:49:27
Šiaip mačiau čia jie turi ir kinezioterapeutą, tai tikrai gali pakonsultuoti
2015-05-26 09:28:38
Labutis,aš turiu taip pat stuburo problemų,bet man parinko tam tikrą programą,kuri leidžia atlikti tam tikrus pratimus,juos atlieku,ir man viskas gerai.Galiu pasakyti,net kojos nebetirpsta,gal ir problemos nebėra.....bijau girtis..fui...,bet jaučiuosi puikiai.Tik reikia nesimuliuoti ir sąžiningai mankštintis.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS