Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / virgos dienoraštis
2014-02-17 13:12:25
labas jau 2 savaites kaip kartu esu su kilo.lt,tik labai jau sunkiai sekes, bet labai supykau pati ant savęs ,todel viska darysiu sąziningai.. esu 160ugio o svoris 70kg:(
2014-02-17 13:29:39
Nera labai blogai:) po truputi viskas;)
2014-02-17 13:48:00
Labas, virgute :) Ir man ne kaip sekas - vis tai -2,5 kg, tai vėl +2 kg :( Na bet nenuleidžiam rankų ! Mums turi pasisekti :) Sėkmės ! :)
2014-02-17 14:01:24
Sveiki, man taip pat su tuo svoriu, pradžioj nukrito virš 3 kg, dabar grįžo 2 kg, ir taip dažnai šokinėja, nors viską valgau kaip ir susidėlioju. Ir sportuot pradėjau. Na bus matyti, sėkmės ir jums :)
2014-02-17 14:27:34
pasirodo ne man vienai taip, na stiprybes, nepasiduokite
2014-02-18 14:32:17
O jūs visada tuo pat metu sveriatės kaip parašyta? T.y. ryte tik atsikėlus, be rūbų? Nes kiek žinau tarp ryto ir vakaro gali būti didelis skirtumas ir tai paaiškintų tuos šokinėjimus
2014-02-19 08:40:06
taip,as visada tik atsikėlus sveriuos
2014-02-22 21:37:21
O kas tau sunkiai sekėsi? Laikytis režimo? Ar tiesiog sunku tai, kad svorio mažai nukrito? Paklausiau seminaro apie mitybos mitus, tai supratau, kokias klaidas anksčiau darydavau.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS