Mityba / Sveika mityba / Kaip gerti vandenį?
2014-02-15 06:29:46
Sveiki, sunku su tuo vandeniu, ypač kai reikia 3,5 l išgerti. Aš darau taip: prisipilu į buteliuką vandens ir pasistatau prieš akis, nes mano darbas sėdimas. Taip ir gurkšnoju per dieną. Sporto dienomis yra paprasčiau, savaime kūnelis jo trokšta ;)
2014-02-17 20:13:01
Sveiki. Esu nuo 01/29. Sekasi manau neblogai. pradėjau nuo 92,5kg. dabar 88kg. man pradžioje paskyrė 3l vandens o dabar sumažino 2,9 l. Ar kams nors dar pakeitė vandens kieki?
2014-02-18 12:34:41
Sveiki. Man vandens kiekio nepakeite, tik as jo isgeriu visu litru daugiau per diena. Uzklausiau trenerio ar nieko blogo, gal per didelis kiekis irgi blogai jau.. ?
2014-02-18 14:03:19
Spurga, ir man 100ml sumažino po mėnesio, taip kad viskas čia gerai :)
2014-02-18 14:33:58
Man atrodo, vandens kiekis priklauso nuo svorio, tai numetus svorio sumažėja ir vandens. Tik aš dažniausiai geriu šiek tiek daugiau nei rašo, kaži ar įmanoma gerti per daug vandens?
2014-02-18 14:49:35
man atrase, kad jei geriamas po truputi visa diena ne dideliais kiekiais, viskas ok. svarbu per karta ne perdaugiausia isgerti :)
2014-02-19 07:07:05
na aš tai be vandens negaliu gyventi... per dieną išgeriu apie 3 litrus. Pagal sudarytą mitybos planą turiu išgerti 1,9 litro. Taigi ir man kilo klausimas ar nieko tokio jei daugiau išgeriu, nei priklauso. Atsakymas buvo toks, kad jei inkstai gerai veikia gerkit tiek kiek norit :) tai manau kad nieko čia blogo jei išgeriame daugiau nei reikalaujama.
2014-02-26 20:09:49
Man irgi pagal mitybos planą numatyta 2,9 L vandenes, bet niekaip kol kas nepavyksta - niekada o negeriau daug. Vasara tai viskas ok, tiesiog norisi, o dabar kai salta ... Cia viska perskaiciau, bet patarimu mazoka, gal dar kas ka galite pasiulyti?
2014-02-27 07:35:14
Įdomu, ar arbata skaitosi į tą vandens kiekį? Suprantu, kad juoda arbata ir kava nesiskaito, bet kokią lengvą žolinę (pvz. čiobrelių) matyt galima užskaityti?
2014-02-27 08:57:33
Žalia arbata dar skaičiuojasi prie išgerto vandens kiekio. Kurie neišgeria vandens, dar galima jį pasiskaninti citrinos ar laimo sultimis. Man lengviausia buvo priprasti prie vandens (kurio išgerdavau tik po 1 st. per dieną), kai prisipilu 1 ltr talpos buteliuką ir tiesiog pasistatau prieš akis ir gurkšnoju dažnai. Per kelias dienas misija buvo įveikta :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS