Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Sniegūračkos dienoraštis
2014-02-09 17:26:45
Sveiki visi, esu naujokė, čia prisijungiau tik penktadienį... Mano ūgis 165 cm. sveriu 57 kg. Nesu apkūni, tačiau čia nusprendžiau prisijungti dėl to, kad noriu pradėti sveikai gyventi, noriu sumažinti riebaliukus nuo pilvo ir kojų. Labai mėgstu sportuoti, ypač bėgioti... bet pabaigus mokslus, kažkaip visa tai apleidau.... Tikiuosi su Jūsų visų pagalba, palaikymu pradėsiu vėl sportuoti, susireguliuosiu mitybą, iš jos pašalindama nesveikus produktus. Blogiausia tai, kad visą dieną galiu būti nevalgius (dažniausiai taip ir būna), bet grįžus iš darbo prisišlamščiu visko iš eilės ir puškėdama ilsiuosi :) Tai gi kol kas maitinimosi plano negavau, nes per savaitgalį kaip supratau niekas neruošia, tai vis dar laukiu. Taigi penktadienį ir šiandien sportavau, penktadienį ir šeštadienį maitinausi ne itin sveikai, tačiau sekmadienį (t.y. šiandien) buvau parduotuvėje susipirkau produktus ir pasigaminau kalakutienos kepsniukų su daržovėmis iš kilo.lt receptų...Labai skanu buvo, tikrai sočiai pavalgiau. Tikiuos ryt jau gausiu mitybos planą, ir galėsiu rimtai pradėti keisti savo gyvenimą iš pagrindų....
2014-02-09 17:46:51
Sveika prisijungusi :)
2014-02-09 18:30:40
Sveika Vanile :)
2014-02-10 09:41:59
Na iš nuotraukos atrodai ir patraukliai ir sveikai ir raumeningai :)
Bet sėkmės, kad ir koks tikslas yra, neabejoju, kad pasieksi :)
2014-02-10 13:49:45
Nieksnetinka gal kitų akimis taip ir atrodau, bet savo figūroje matau daug minusų, kuriuos noriu ištaisyti :) čia su Jūsų palaikymu ir sudaryta sporto ir maitinimosi programa tikiuosi pasieksiu tikslų :)
Na ką šiandien gavau maitinimosi planą, truputėlį po pietų, todėl nepavyks tiksliai laikytis jo, na bet esu patenkinta, nes šiandien pusryčiam išsiviriau avižinės košės su šaldytom avietėmis (gaminau pagal Kilo.lt receptą) tikrai buvo skanu ir soti jaučiausi iki 12 val. Todėl jokių priešpiečių nesuvalgiau, na ir nieko nebuvau įsidėjusi :) Kadangi per pietus turėjau nemažai reikaliukų sutvarkyti, tai pietums išgėriau puse litro pasukų (gamtos, be priedų) 100 g. 30 kcal. pavakarių vėl nespėsiu pavalgyt nes darbe nieko neturiu (bet kol kas šią minutę jaučiuosi labai soti). Vakarienei iš gauto mitybos plano suvalgysiu varškės su naturaliu jogurtu. Na o rytojui viską susipirksiu ir valgysiu tai kas parašyta plane :) Taigi šiandien po darbo dar daugybę reikaliukų turiu sutvarkyti, tad pasivaikščiosiu į valias, na o parėjus namo dar ruošiuosi pasportuoti :) Sporto treniruotė man truputį per lengva, tai jau kelias dienas darau daugiau kartų nurodytus pratimus nei reikalauja :)
2014-02-10 14:38:37
Labas:) Ir dabar puikiai atrodai, bet manau su tokiu požiūriu tikrai pasieksi norimų rezultatų. Na o aš bandysiu priaugti kilų, sako kad tai padaryti sunkiau nei numesti, bet pabandysiu...
2014-02-10 15:06:00
Nesu sutikęs moters kuri būtų patenkinta savo figūra nesvarbu kaip gerai atrodytų :) Mitybos planas kiekvieną dieną keičiasi, bet gali vieną dieną kaip ir vėluodama viską valgyt :) rytoj pagal šiandienos, poryt pagal rytojaus :)

Sėkmės dar kartą
2014-02-10 16:34:03
Na šaunu, kad tiek palaikymo sulaukiu :) tai dar labiau užveda :) Minimal tikiu, kad tau tai pavyks, tik nenuleisk rankų, kai atrodys niekas nesikeičia, stovi vietoj... viskas po truputį...
Nieksnetinka manau kad tikrai galima ir taip bet , kol kas dienų nekeisiu... O gal kas iš patirties gali pasakyti ar savaitės meniu kiekvieną savaitė vis kitoks, ar nėra taip kad kartojasi kas kelias savaites?
2014-02-10 18:52:56
Nežinau šito dalyko gal čia senoliai gali šitą pasakyti:) Aš tai nelabai suprantu to valgiaraščio, ten rašo kalorijas o kieki gramais čia pačiam reikia skaičiuotis ar kaip čia?
2014-02-10 19:50:31
atrodo jau viską radau. sory kad užteršiau temą ;)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS