Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Narimantas dienorastis
2014-02-14 09:37:43
Aciu))
2014-02-16 13:43:42
Siandien ant svarstykliu lipau tris kartus,bet rode vienodai 128!Per 9 dienas nimeciau 8 kg!.Na 2 kg isivale zarnynas o 6 nukrito,po puse kilo I diena.))bet siandien truputis silpna,turbut per greit krito.anksciau rasiau,kad man greit krenta,matyt medziagu apykaita greita ir zinau,kaip greiciau padegint tas kalorijas.jokio cikraus,geriu saltesni vandeni,po dusu stoviu tai po siltu tai po saltu vandeniu kas privercia organizma ,kad palaikyt temperature degint kalorijas.Esu buves sportininkas,megejes pasiraust knygose tai ziniu turiu,dar vartoju truputi maziau angliavandeniu negu nurode dietologe.Siandien laimingas diena tai pasidariau eksperimenta, nors jau tuo esu isitikines anksciau,pasidariau savo megstamu saltibarsciu ir kiaulienos kauliuku su bulvem.Kiauliena man smirdejo lavonu!Isitikinau dar karta!cia kiti raso,kad svoris nekrenta ir tt.Nebukit,kaip amerikonai kuriems turi but viskas sukramtyta,dome kites,skaitykit,klausinekit.Jei svoris augo 10 ar 15metu tai nenorekit per trumpa laika numest,tai ilgas ir sunkus procesas.kuo greiciau numesit tuo greiciau ataugs.95% atauga!!cia turi keist visa mytyba,iprocius,nes kitaip nera ko ir pradet.kam nekrenta galiu duot meniu kurio laikosi kulturistai,kai ruosiasi varzybom,bet perspejo ,tik pradejus vel normaliai maitintis svoris ataugs! Tai va jokio cukraus,jokios druskos viskas virta.ryte 2 kiausiniu baltymai be tryniu,saukstas ryziu jau virtu,pietam virta vistos krutinele saukstas ryziu,vakare 100 gr liesos varskes! Ir lengvai pasportuokit,jei kam nekris tai Jis ne is sios planetos)).cia reik valios ,kai kas paluzdavo suvalgydavo torto gabaliuka po to begdavo vemt,nes yra toks dalykas,kaip ketoze.Kai organizmas dvi paras negauna angliavandeniu Jis pradeda imt is riebalu,bet tik suvalgai procesas sustoja,tai rinkites ))))))
2014-02-16 15:20:04
Puikus Jusu rezultatai Narimantai!!! O kodel taip greitai krenta Jusu svoris, net ir per atostogas? :)
Man per savaite nukrito tik 500 gr, nors ir kalorijas skaiciuoju, ir sportuoju lengvai.
Kur slypi Jusu paslaptis? ;)
2014-02-16 16:15:29
Paslaptis kaip rasiau,pas visus skirtinga medziagu apykaita,irdidelis antsvoris.Pas mane Jis 40 kg.veliau taip greit nekris))kuo mazesnis antsvoris tuo sunkiau numest.na o apie kitas gudrybes parasiau.Su sportu metant reikia atsargiai,jei esi labai storas kenkia sirdziai ir kelia apetita,jei pasportavai ir gryzes prisilupai tai naudos nulis.vienas endokrinologas man sake,kad 60% savo antsvorio reik mest gulint lovoi o paskui pradet sportuot.zmones labai pasiduoda reklamai,marketingui,kaip tam anekdote kodel siemet madinga zalia spalva,todel,kad pas verslininkus daug usiliko sandeliuose))).taip ir sportas,dietos,medicina dabar didziulis verslas ir zmogui prikisama daug nesamoniu.iseitis paciam ieskot savo kelio,atsirinkt kas geriausia,nes kiekvienas zmogus yra individualus ir unikalus,kas tinka vienam netinka kitam.sekmes)))
2014-02-17 08:48:43
labai dziugu nerimąntai kad jum taip krenta svoris, man nelabai sekas, bet nepasiduosiu :)
2014-02-17 19:21:27
Dekui, Narimantai, uz atsakyma. :)
2014-02-17 21:33:12
narimantai tu šaunuolis , o man priešingai įsijungė stabdis , nusviedžiau tikiuosi negrįžtamai--15kg.bet dabar visas mėnuo svartyklės rodo tą patį rezultatą ---tikriausiai svarstyklės užstrigo.,ko gero reikia daryt iškrovas
2014-02-18 06:20:51
O kilo.lt komanda ką nors patarė ar pakeitė (valgoaraštį, sporto krūvį), dėl tų sustojusių kilogramų?
2014-02-18 20:57:06
komentavo , kad meniu neleistinai sumažinau ir taip sulėtinau medžiagų apykaitą
2014-02-21 18:22:54
Na va gryzau is atostogu,kaip ir sakiau priaugau pora kg.truputi leidau sau malonumu))bet buvo ir pliusu.Tai,kad tas maistas man nebeskanus.o tai man labai gerai,nes dieta padeda tik laikinai,sugryzus i ankstesni gryzta viskas.Dabar psichologiskai bus lengviau,nes as ir norejau pakeist visam laikui savo iprocius maistui.Istikinau,kad senas taip trokstamas maistas man nebepatinka ryt pradedu toliau savo programa))bandysiu tempa padidint))))
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS