Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Narimantas dienorastis
2014-02-08 12:42:55
Man 50 Sveriu136 kg.Anksciau aktyviai sportavau tame tarpe ir kulturizmu,atrodziau baveik,kaip Pauliukevicius:),bet gyvenimo negandos,tragiski ivykiai padare savo,paluzau,puoliau I depresija.Dabar Bandysiu keltis,per divi dienas krito 3 kg.Na toliau bus vis sunkiau,bet su kilo komanda ir palaikydami vienas kita nugalesim!Kas sugalvojo si projekta yra genijus!
2014-02-08 12:59:05
Palaikom Tave, mums pavyks!!! :)
2014-02-08 13:03:58
Aciu:)) jums ir sekmes!
2014-02-09 16:36:26
sekmes,svarbu pradzioj nenuleisti ranku,laikykis
2014-02-10 15:58:04
Per pora dienu nukrito 3kg manau toliau taip nekris,bet dabar ir neforsuoju,nes iseinu atostogu ir isvaziuoju iki kovo 1d o per atostogas vistek reik biski atsipalaiduot.o va nuo kovo ijungsiu visas pavaras)))ziniu ir patirties yra tik dasides dar sportinis pyktis!))
2014-02-13 09:04:48
Na stai per savaite nukrito 5 kg )) ir nesportuojant,nes esu atostogose.Manau ,kad tai del to,kad svoris didelis,veliau bus sunkiau,nors man svoris krental greitai.Ir kas cia gerai ,kad valgyt gali tankiai gana daug,Meniu yra ivairus ir gali keisti jei nepatinka us tai neikyri.Kai paradesiu sportuot bus dar geriau,nors su sportu reikia atsargiai ypac su baseinu nes kyla apetitas.
2014-02-13 14:40:57
Turbūt ir dėl didesnio svorio, ir todėl, kad mityba persitvarko. Bet kuriuo atveju puikus rezultatas :)
Man pakaktų kokių poros kg per mėnesį atsikratyti.
2014-02-13 16:07:31
Visiems labukas, aš dar tik trečia savaitė, bet taip kaip jums greitai svoris nekrito. Pvz. šią savaitę nukrito tik 500gr, bet kai įvedi duomenis į savo savaitės apžvalgą suapvalina iki kilogramo, rodos jau ir gerai, bet žinai, kad mažoka. Darau pagal visus nurodymus, tik dažniau minu savo elipsinį treniruoklį nei trenerio pratimus. Gal dėl to prasti rezultatai. Iš viso nukrito 2,5kg.Nors trenerio žodžiais galima daryti bet ką, svarbu nemažiau du kartus per savaitę.
2014-02-13 19:04:28
Galbūt tiesiog mažesnis anstvoris? Kai mano svoris įtelpa į normalaus svorio ribas (nėra idealus, bet antsvorio irgi nėra pagal KMI), tai aš per mėnesį neplanuoju daugiau 2 kg numesti.
2014-02-13 19:16:00
Narimantai kokie puikūs rezultatai! Sveikinu!
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS