Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / dienorastis:)
2014-02-07 14:05:13
sveiki!!!!! ka gi jungiuosi prie jusu!:) jau 2 dienos esu cia, prisipazinsiu vakar buvo sunkoka.. ypac vakare.. labai norejau valgyti.. laaabai labaai, bet didziuojuos savimi-atsilaikiau:)! miegojau sunkiai... nuo tokio vandens kiekio atsikeliau uztinus kaip arbuzas;D bet tikiuosiu palaipsniui tai praeis;) dar siek tiek neramu ir norejau jusu paklausti, ar ir jus taip atakuojat treneri klausimais, ar as cia viena taip ji skriaudziu?:D KAZKODEL man del visko kyla klausimu;p del mitybos, sporto... ir kas zinote kaip gauti ar kaip galioja tas impuls apsilankymas?:) ir kiek jis galioja, nes pati esu uzsieny, bet pagalvoju kad grizus atostogu butu smagu neapsileisti ir bent karteli pasportuoti!:)
2014-02-07 14:11:20
Labas :) Galėjai paminėt iš kart kokie tikslai tavo, koks ūgis ir svoris :)

Dėl klausimų treneriams tai nieko blogo nematau, tam jie ir yra, kad į klausimus atsakytų, bet taip pat gali čia rašyt arba tam tikrose temose gal rasi atsakymą ko nežinojai :)

Dėl impulso tai čia manau laikas priklauso nuo to kiek pirkai laiko šią kaip čia pavadinus.. narystę. Ir juk turėjo ateit elektroniniu paštu laiškas kur yra tas impulso kuponas ir visos salygos surašytos. Jeigu kaip aš pirkai 3mėn. narystę tai impuls yra 1dienai. Ten parašyta dar kad reikia suderint iš anksto ir pranešti kažkokiam žmogui iš jų duoto sąrašo, tačiau treneris man sakė jog atsispauzdini kuponą ir nueini kada nori :) Bet viena diena geriau negu nieko. O jei norėsi galėsi ir kelių kartų nusipirkt abonimentą impusle ar kur kitur.

Sėkmės.
2014-02-07 14:16:48
teisingai !! visai pamirsau!:) ugis 178cm, svoris 74kg, amzius 22m., tikslas maziausiai 65 kg svoris:)
2014-02-07 14:21:30
be to as negavau apskritai nei vieno laisko i el pasta:)
2014-02-07 14:54:28
Pasitikrink tarp SPAM'o nes man ten numetė jų žinutę. Na pagal visus duomenis tavo svoris ir dabar normalus yra :)

Siūlyčiau nenusimint jei ir nepasieksi tų 65kg, nes jei aktyviai sportuosi priaugsi gražios kokybiškos raumens masės liesos kuri sudarys dalį svorio:) Tiesiog sakyčiau tau ne tiek numest svorio reikia, kiek išryškint (dailint) figūrą.

Jei nerasi tarp spamo laiško siūlau parašyt kilo.lt administracijai laišką, kad dar kartelį tau persiųstų kuponą :)

Dar kartą sėkmės
2014-02-07 15:23:07
TAIP radau tarp reklaminiu zinuciu:) gal kas zinote kaip istaisyti savo svori kur rezultatuose irasyt rei netycia suklydau;(
2014-02-07 16:45:48
Tiesiog įsirašyk naują svorį ir išsaugok :) Ten juk tiesiog pats kad matytum savo lieknėjimo kreivę, o ne kažkam kitam :) Jei gerai seksis gal ir interviu paims su tavo sėkmės istorija :))
2014-02-07 18:38:54
Jei antra karta irasai svori, kreive jau buna ne tiksli,o norisi tvarkingai vesti savo duomenis, kad butu lengviau stebeti, man irgi taip buvo, kad netycia irasiau GEROKAI maziau :D parasiau treneriui, per dvi dienas istaise :)
2014-02-07 20:41:42
tai gal busiu zvaigzde!;D o zvaigzde man but patiktu:D juokauju zinoma, bet tai irgi siokia toki motyvacija:)))
2014-02-09 12:22:57
ka gi, -2kg, tik beda, kad tikriausiai peties raumuo truku(prisislidinejau) tai nezinau kaip toliau su sportais mano bus:((
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS