Mityba / Sveika mityba / Is dalies apie sriubas
2014-02-08 01:49:41
Mano "nickas" yra toks, kadangi kai pirmą kartą čia prisijugiau nieks neticko. kiek vedžiaus "slapyvardžių" visi buvo ignoruojami.. Todėl ant galo suvedus šitą, bei kitą deną prisijungus jis "suėjo"///...
2014-07-12 18:05:51
as be sriubos negaliu, kazkaip per keleta dienu ipratau, jog sriubyte vakarienei pasilieku, tad man db kosmaras, cia yra tik dvi sriubos, nete nerandu kad butu koks receptu puslapis su sriubom ir kaloriju kiekiais... o skaiciuoti.... soriukas as ne matematike... (apskaiciuot nera sudetinga, tiesiog neturiu tam laiko....)
2014-07-20 21:21:17
Man pagal mitybos planą sriuba kartą savaitėje.. Nei noriu daugiau, nei ką, užtenka :)
2014-08-28 01:24:09
Niekada nieks manes neitikins, kad sriuba yra maistas....
2014-08-29 10:11:29
Na manyčiau, dar priklauso nuo žmogaus tikslo, kurio jis siekia :) Jeigu sriuba turi vitaminų, kad ir nedaug, yra nekaloringa, tačiau iš jos gali pasisotinti (tarkim vakarienei) ir neapsunkinti savo skrandžio, kodėl gi ne? :) Žinoma, nieksnetinka, manau gerai sakai, kad žmonės turėtų vadovautis savo galva ir svarbiausia įsiklausyti į savo organizmą :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS