Mityba / Sveika mityba / Is dalies apie sriubas
2014-02-06 20:41:26
Taigi, kažkur skaičiau, jog kažkas minėjo, kad pamėgo sriubas ir pan.. Iš tikrųjų iš jos mažai naudos. Imetu nuorodą kur lentelėje viskas pavaizduota:
http://s27.postimg.org/czz0szptv/lent.jpg

Taigi, jeigu išsiverdate sriubą, paskui ją dar pakartotinai pašildote tai vitaminų praktiškai joje nelieka.

Man irgi sriubą dietoje įdėjo prieš pietus, tačiau aš asmeniškai ir kitiems siūlau ją pakeisti kuom nors kitu. Na bet kiekvienas už save sprendžia.
2014-02-07 07:31:20
Bet sriubos yra uzkandziai,o nepietu valgis ;) yra skirtumas uzkandis ir valgimas,ir jos verdama tiek ,kiek butent tau rekomenduoja ta porcija,tai tikrai jos pakartotinai nereikia sildyti :)
2014-02-07 09:34:47
Taip, bet kam valgyti tai iš ko praktiškai jokios naudos? Ir nesvarbu ar tai priešpiečiai ar pietūs. Vietoj to, su tom pačiom kalorijom galima gaut daug vertingesnio maisto nei sriuba
2014-02-07 09:40:21
tai geriau sriuobos porcija uzkasti nei kazkoki saldainiu uzkasti ;)
2014-02-07 09:41:32
jiuk gali rinktis kitoki uzkandi nebutinai sriuba,o pasirinkimas tikrai platus kur yra funkcija keisti valgiarasti ;) nematau tame problemos :D
2014-02-07 10:31:41
Aš tą ir sakau, o saldainiai iš vis ne prie ko čia buvo :)

Aš tik pateikiau lentelę, kad verdamos daržovės praktiškai visų vitaminų savo netenka, todėl ir parašiau, kad sriubą valgyti beveik tas pats kas gert vandenį, tik kad sultinio kubelis imestas, tai ir rekomenduočiau pasikeist kokiu kitu patiekalu sriubą :)
2014-02-07 10:58:10
jei Jius teigiate,kad sriuba yra ale be jokiu vitaminu :) kodel sako,kad sriubas sveika valgyti ? :)
2014-02-07 11:05:00
Nesutikčiau, kad tų vitaminų praktiškai nelieka pagal tą lentelę, arba mes skirtingai suprantame pateiktus duomenis. Pvz. aš supratau taip Vitaminas A - verdant sunyksta 25 %, jeigu pakartotinai šildoma, sunyksta dar 10%, tai dar apie 60 % vitamino A lieka lyginant su neapdorotu maistu. Aišku, tai priklauso ir nuo to, kaip ilgai verdama. Manau, kad galima "suvirti" ir visus vitaminus. Bet kai kurie žmonės tikrai negali gyventi be sriubos ir mano, kad ji yra būtina skrandžiui. Man pačiai kartais sriubos norisi – kai šalta.
2014-02-07 11:26:16
Kiekvienam pagal poreikį. Taip vitamino a palyginus daug lieka, tačiau vis tiek kam gaut dalį jei galima gaut viską :)
C vitaminas iš vis iš jo nelieka..

O dėl to "kodėl sako, kad sveika?" tai čia bobučių laikų viskas:)
Visuomenė mažai apsiskaičius dažnai būna apie maistą ir jų papildus. Pvz vyresnio amžiaus žmoniem atrodo, kad proteinas, amino rūgštys yra vos ne steroidai kurie pučia viską ir kenkia organizmui:) Ir pabandyk tu jiem paaiškint, kad tai visai geras dalykas ypač sportuojančiam žmogui.. Kaip ir kreatinas, jo reikia žmogaus organizmui, ypač sportuojančiam žmogui, o kad pasiekt reikiamą normą tai reiktų suvalgyt apie 4kg jautienos, kad jo gauti, kadangi vienintelė jautiena jo turi šiek tiek..
Taigi turėkim geriau savo galvą. O dėl sriubų sakau dar kartą, kad tą lentelę įdėjau tik tam, kad kiti žinotų ir jau tada patys sprendžia valgyt jiem ją ar ne:)
Man kaip negeriančiam nei kavos nei arbatos, nevalgančiam sriubų nėra to poreikio "šilto skysčio", todėl man kitaip, ir renkuos mano manymu geresnes alternatyvas :)
2014-02-07 20:36:27
Manyčiau, kad nieksnetinka reikia pasikeisti vardą į , viskastinka, ir tada viskas bus ok :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS