Mityba / Sveika mityba / garstycios
2014-02-06 17:20:00
Sveiki. Ar galima garstycias valgyti su kiausiniu?
2014-02-06 18:39:05
Galima kiaušinius valgyti su kuom tau labiausiai patinka:) Aišku garstyčios nėra labai gerai.. 100g jos turi:
~185 kcal
12,5 g angliavandenių
9,6 g baltymų
10,9 riebalų

Jeigu meti svorį tai riebalų turi būti ~1g 1kg. Tai skaičiuok. Žinoma geresnis variantas nei majonezas. Kai man labai kiaušiniai atsibosdavo tai ant jų truputį užsidėdavau riešutų sviesto (gerieji riebalai), ir nemažai baltymų. Taip pat kai avižiniai dribsniai atsibosta skanu yra su medum ir cinamonu arba banano pusę įsipjaustyt.
2014-02-06 18:43:28
Gaila negalima redaguot pasisakymo.

Jeigu dar apie gastyčias tai ir reik žiūrėt kokios jos :) Jeigu jose yra kurkumino nemažai tada tai geras dalykas (kaip ir karis), plečia kraujagysles ir padeda riebalus degint.
Žodžiu - ant scenos nelipsi, o suvalgant 2kiaušinius su pora arbatinių šaukštų garstyčių tikrai nieko neatsitiks :)
2014-02-06 19:25:02
As turiu kazkokias rusiskas garstycias, ant ju nera sudeties parasyta. zodziu tos pacios paprasciausios, ne grudetos. matai kiausinius rekomenduoja valgyti treneris su jogurtu beskoniu ir riekele duonos. Tai galvoju vietoj to jogurto garstycios man arciau sirdies, ne taip sausa :)
2014-02-06 20:09:02
Man apskritai keista kaip tie jogurtai ir duona atsiranda pas juos valgiaraštį, abejočiau ar jie patys tai valgo:)

Su duona ir jogurtu man taip pat siūlo valgyt, bet geriau yra jau tada asu garstyčiom, nes jogurte daug cukraus.

Ir dar avižinių dribsnių gerai ~50g pusryčiam vietoj visų duonų ;)

O šiaip visą maistą jei nėra parašyta kiek ko maždaug gali pasiskaičiuot:

www.kalorijos.lt
2014-02-07 07:48:48
Iš kur natūraliam liesam jogurte daug cukraus? Kiaušinių su braškiniu jogurtu turbūt negalvojat valgyti? :)
2014-02-07 09:33:48
Liesas jogurtas man praktiškai kaip grietinė :) Tai jau tada geriau saldaus jogurto imčiau ~2% riebumo..

Taip, tame 0.1% tai nieko blogo, bet vis tiek manau, kad jį geriau pakeist kažkuom kitu :)
2014-02-07 09:45:03
Saldus jogurtas su kiaušiniais? :))) Skonio reikalas, žinoma :) Bet jei bijom cukraus, tai jogurte be priedų bent jau natūralus pieno cukrus (laktozė), o į parduotuvines garstyčias cukraus dedama papildomai.
2014-02-07 10:29:24
Na taip. Skonio reikalas. Nei tas nei tas nėra blogai ir nuo ~30-40g kurių reikia kiaušiniam tikrai nieks neatsitiks :)
2014-02-07 11:03:59
Žinoma, nesiekiant sportinių aukštumų, su saiku visko galima :) Ta proga pasidalinsiu savo padažo prie virtų kiaušinių receptu: pora šaukštų natūralaus jogurto, 1 arb. š. majonezo ir 1 arb. š. krienų. Vietoj krienų išspaudus česnako skiltelę ir įlašinus citrinos sulčių, išeina labai puikus padažas prie keptų/troškintų daržovių ir kai kurių salotų. Be abejo, majonezas - nieko gero :) Tačiau aš siekiu pakoreguoti mitybos įpročius visam laikui, o ne pasidietinti ir po to vėl atleisti vadžias, tai toks kompromisas man visai priimtinas :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS